Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Nem lesz baj, ha pár nappal...

Nem lesz baj, ha pár nappal előbb megyek a 18. heti ultrahangra?

Figyelt kérdés
Pont úgy jönne ki, hogy karácsony hetében töltöm a 18. hetet. De akkor utazok haza, úgyhogy nem tudok elmenni azon a héten, így az előző uh alapján 17 hetesen és 4 naposan mennék. Nem fognak problémát csinálni belőle, ugye?

2012. dec. 12. 10:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Dehogy baj, én a 22 hetire 21 hetesen mentem
2012. dec. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igaz orvos nem vagyok,de inkább karácsony utánra halaszd,mert ezt az ultrahangot a 18. és a 20. hét között kell elvégezni,szóval bőven van időd az ünnepek után is elmenni. én kicsúsztam egy nappal pont mindenszentek miatt és már 21 hét 1 naposan mentem, a doki tisztára pánikban volt, már abba sem ment bele,hogy a délutáni rendelésére menjek,inkább délelőttre hívott a kórházba rendelésen kívül. de biztosan minden doki másképp van ezzel.
2012. dec. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Felhívtam a védőnőt és azt mondta, hogy nyugodtan mehetek korábban, az a pár nap nem számít. Remélem az ultrahangos doki is így fogja gondolni... max visszahív karácsony utánra, de azért most megpróbálom elvégeztetni a vizsgálatot.
2012. dec. 12. 11:07
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem AFP után 3 héttel kell majd mennem
2012. dec. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha addigra meglesz az afp-d akkor nem baj. Mert azt vinni kell az uh-ra.
2012. dec. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, ezt a vizsgálatot a legtöbb helyen 18-21 és 19-21 hét között végzik. Szerintem is érdemesebb később menni. Én ma vagyok 17+4 és én pont 20+0 hetesen megyek.

Akkor célszerű pont a 18. héten menni, ha a 12 heti UH, az AFP vagy a kombinált teszt indokolja a "korai" vizsgálatot.


Mi volt a vizsgálaton kedves kérdező? Elvégezték vagy vissza kell menned?

2012. dec. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves első, mi az a 22 hetes UH? Ilyen nincs is a kötelezők között...
2012. dec. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!