Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mennyire megbízhatók a 4D...

Mennyire megbízhatók a 4D genetikai ultrahang-vizsgálatok?

Figyelt kérdés
Azt sejtem, hogy a gép nagyon jó, de aki vizsgál, az tényleg ért annyira hozzá, mint egy kórházi orvos? Hivatalosan is elfogadják mondjuk az Oktogon vizsgálatát?

2012. dec. 14. 22:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
48%
Ahová én jártam,ott orvos végezte a vizsgálatot,és szonográfus a babamozit,tehát igen,értenek hozzá,és (vizsgálaton) leletet is adnak.
2012. dec. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
32%
Hivatalosan nem fogadják el csak a kórházi vizsgálatot.Ez a leletre rá is írják hogy nem váltja ki a kötelező vizsgálatokat!
2012. dec. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Az mit jelent, hogy hivatalosan nem fogadják el? Kinek kell és mihez elfogadnia?
2012. dec. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
48%
Mi az oktogonnál voltunk, elfogadják. :)
2012. dec. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Áruljátok már el, mit jelent az "elfogadják" dolog? Ki? Mihez?
2012. dec. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát én direkt megkérdeztem az orvosom (egyébként magánhoz járok, nem tudom ez mennyire számít), hogy elfogadható e az oktogonos 4D + genetikai uh, vagy mennem kell kórházba. És mondta, hogy az még jobb is, nem kell mennem kórházba. Nem is értem miért nem fogadja el valakinek az orvos... ugyanazt csinálják :)
2012. dec. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván függ attól, hogy hova mész, ahol én voltam ott


1. A saját magánnőgyógyászom mondta, hogy mehetek hozzá is genetikai uh-ra, de bevallja, hogy soha nem lesz olyan profi mint azok akiket ajánl, ezért ő azt javasolja hozzájuk menjek inkább, mert a nap 24 órájában ezzel foglalkoznak.


2. Ahol voltam ott egyrészt alaposan megnézett egy orvos, elmondta, hogy minden rendben, de utána a videó felvételeket még átnézi egy másik orvos is és ha ő is ezt mondja, akkor küldik a leleteket. (Legalábbis nekem ezt mondták :) )

2012. dec. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
74%

Első vagyok...az én papíromon az áll hogy nem helyettesíthető a kötelező vizsgálattal.

Gondolom így biztosan bevédik magukat hogy ha mégis van valami rendellenesség ne az ő felelősségük legyen másrészt szerintem a 4D inkább élmény mint egy komoly vizsgálat.

Nekem a 18 hetesen a szivkamrákat, a tüdőt mindent még az ujperceket is megszámolták illetve a ködökzsinort is nézték amiket a 4D ultrahangon nem ott lemérték és kb ennyi volt ott inkább a pofiját nézegettük meg hogy mi van a lába között:)

2012. dec. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Bocsánat második voltam!
2012. dec. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ki hol volt, de nekem pl. a 4D az mellé volt, plusz a genetikai uh, ami ugyanolyan pontos, és megbízható volt, mint szerintem más genetikai uh :) Mindent megnéztek nekünk is, és utána jött az élmény, a 4D :)
2012. dec. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!