Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Van itt akinek a 12UH-n fiút...

Van itt akinek a 12UH-n fiút mondtak igen erőteljesen, és mégis lány lett? Csak kíváncsiság.

Figyelt kérdés

2013. jan. 24. 18:24
 1/8 A kérdező kommentje:
Aza az nálunk igencsak fiúnak tűnik :) , de mindketten lányt szerttünk volna. De nam baj ha fiú!! Csak kíváncsi vagyok, volt-e akinél változott. Mert azért egy "kukit" nehezebb elnézni sztem... :)
2013. jan. 24. 18:26
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem.

Nálunk mindegyiknék megmondták a 12.héten és meg is maradt a kuki:)

De szerintem ehhez azért nagyon szuper ultrahangosnak kell lennie,mert a nemi szervek igencsak hasonlóak ebben az időben.

Viszont az én orvosom profi és eddig még ahogy hallottam senkinél sem tévedett.

2013. jan. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi vagyok, nekünk is fiút mondtak elég biztosan. 5-én megyek a következő uh-ra, a 20. hétben leszek, kíváncsi vagyok, mit mondanak.

Amúgy ismerek egy lányt, igaz, már 14 éves, de őt végig fiúnak mondták, a szülőszobán derült ki, hogy lány. Úgyhogy mi inkább készülünk lánynévvel is. :)

2013. jan. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem eddig 5-ből háromnál megmondták a 12 hetes uh-n, és úgy is lett (2 fiú, egy lány). Most viszont, mivel mi a férjemmel egyértelműen fiúnak láttuk (van már némi tapasztalatunk :-)), rákérdeztünk, és azt mondta a doki, hogy bár inkább fiúnak tűnik, de az a valami még akár egy nagyobbacska klitorisz is lehet, tehát ő nem mond rá semmit. Tehát kérdésedre a válasz: elméletileg előfordulaht, de azért szerintem készülj a fiúra. Én is arra készülök (pedig már így is a fiúk vannak többségben, de ez most vsz. még inkább így lesz).
2013. jan. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát maszekban mentem a 12 heti genetikaira, mert nem bízom az sztk-ba. Kb. 20 percig tartott a teljes vizsgálat. És hát ott az nagyon "kuki" volt még nekünk is akik laikusok vagyunk.. :) A dokinő is mondta először, hgy a lányoknak is van "pöcke" ami látható, de ahogy nézegette azt mondta, ez nagyon kuki... :D


Egyszó mint száz, akinek fiút mondtak fiú is lett úgy látom. Köszönöm! Az agyamat még át kell állítanom, de nem lesz gond. :)

2013. jan. 24. 21:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk szinte egyértelműen látszott a kuki még nekem is. :) Akkor azt mondták ilyenkor nem szabad 100%-ra mondani, de hát láttuk amit láttunk. Végül nem hagyta el a kukacát és kisfiú lett. Mindig is kislányt szerettem volna ezért csalódott is voltam mikor kiderült, de nem cserélném el a kisfiamat semmiért.
2013. jan. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Habár nem a 12 hetes uh-on hanem a 15.heti uh-on mondat a doki hogy igencsak fiú na most azóta voltam 4-szer uh-on és a kuki eltűnt:)amit annyira azért nem bánok két kukisom után:)))szóval én azt mondtam 4d-ig nem hiszem el a léyneg hogy 4d uh-on még nem voltam de tegnap voltam a dokimnál és a kisasszony olyan szépen megmutatta amije van hogy mit nekem 4d tegnap óta tutira elhiszem hogy nunisom van;))
2013. jan. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Húú köszi, akkor akár még lehet kiscsaj is... :) Volt 4D is, csak nem "dobta szét a lábait" ... :D Hiába csinált a dokinő "földrengést" neki a hasamba.. Úgy aludt.. Ha alszik nem kell fel semmire. AZ apja is ilyen... :O :) Úgyhogy sanszos, hogy tényleg fiú. :)
2013. jan. 25. 00:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!