Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a doki szerint 18=1hetesen...

Ha a doki szerint 18=1hetesen fiunak lata a babat de nem 100%-os mert takarta magat kicsit es a koldokzsinor is ott volt akkor lehet hogy megis csak lany lessz?

Figyelt kérdés
2012. jan. 11. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:
A kisfiúkat általában előbb felismerik az ultrahangon, de ha ennyire takarta magát, akkor még bármi lehet belőle! :D
2012. jan. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A doki azt monta hogy fiunak latja de hoza tette hogy takarja magat nem fotogen es hogy a koldokzsinor is a labakozot van!!!Probalta nyomni az UH-erosen a hasamra hatha helyet valtoztat de nem valtoztatot aztan megegyszer azt monta szerinte ebbol nehez lessz lany!!!Amugy telyesen mindegy csak egeseges legyen van mar egy fiunk!!!Csak szeretnek elkezdeni vasarolni hogy ne mindent egyszere kelljen es felek hogy ha veszek valami zoldet vagy keket es megis lany lessz akkor meg mit csinalok vele!!!
2012. jan. 11. 15:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!Valahogy én is igy vagyok vele.Végig a lábaközt volt a zsinór de két szonográfus látta a fütyit.Vizit után megnézte az orvos nálla viszont semmit se mutatott!Én elkezdtem igy bevásárolni méghozzá kellemes világoszöld dolgokat sárgával kombinálva.Szeretem ezt a színt és ha még is lány lesz nem zavar.Egyébként az üzletben azt mondták lányoknak is viszik a zöldet általában a kék a fiú szín.
2012. jan. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!