Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Koponyahiánya van a magzatomna...

Koponyahiánya van a magzatomnak! Mik a tapasztalatok ilyenkor mit csinálnak?

Figyelt kérdés
Genetikai ultrahangra küldtek.Miért nem szakítják meg a terhességet amíg még kisebb?

#ultrahang #magzat #koponyahiány
2013. febr. 20. 17:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Szia, sajnálom hogy ez történt, de nem lehet azért küldtek genetikai UH-ra h megbizonyosodjnak pontosabban mi a helyzet?
2013. febr. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Hányadik héten jársz? Mást nem is mondott a doki?
2013. febr. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Ilyenkor sajnos nincs remény. Ismerősömék képtelenek voltak megszakítani a terhességet, és ő megszülte, de szülés közben meghalt a baba:(

Hány hetes vagy kérdező?

2013. febr. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Èn 12hetes vagyok,de kisebb.Le van maradva a fejlődésben is.Volt már egy rendellenes terhessègem,de most sokkal rosszabb mert eddig Úgy tudtam,hogy egészséges.Én nem akarom megszülni,mert Az Nagyon megviselne,és a gyerekem se értené,hogy mi lett a tesójával.
2013. febr. 20. 19:20
 5/26 A kérdező kommentje:
Az orvos azt mondta,hogy ez Az èlettel összeegyeztethetetlen rendellenesség.Azért küldtek genetikaira,hogy megerősítsék a diagnózist.De rossz a tudat,hogy a baba a pocakomban nem maradhat meg.
2013. febr. 20. 19:26
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
kedves kérdező, nagyon sok erőt kivánok neked, látatlanban is együttérzek veled...
2013. febr. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Hú Kedves Kérdező! Sok erőt és kitartás kívánok neked! A genetika semmi más nem lesz, csak egy beszélgetés és egy UH vizsgálat. 18. hétig nem kell megszülnöd, elveszik altatásban. :(

Nagyon sajnálom ami veletek történt. :(

2013. febr. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom!!! Sok erőt, és mielőbb egy újabb egészséges babát kívánok!
2013. febr. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Amikor lesz a terhesség megszakítás akkor nem kell bent aludni csak reggel menni,ugye?Remélem nem kell napokat,heteket bent maradni.Mert ugye ő már nagyobb lesz mint 12 hét mikor elveszik!Csak mert a gyerekemet nem tudom kire hagyni,mert ugye a férjemnek is dolgoznia kell.Valaki tud erről valamit?
2013. febr. 21. 17:50
 10/26 anonim ***** válasza:
Tudtommal nem kell bentmaradni. De arra a napra a párod kérhetne egy szabit.
2013. febr. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!