Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Miskolcra a Bató házban,4D-s...

Gina_0322 kérdése:

Miskolcra a Bató házban,4D-s ultrahangra megyek holnap, de nem tudom, hogy a vizsgálat alatt bent lehetnek e a családtagok? , mert az Aranykorviniban tudom hogy bent lehetnek. Kinek mi a véleménye, ki volt már ott?

Figyelt kérdés

2013. márc. 20. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Bemehetnek a hozzá tartozók,én ott voltam a párommal 2x is,egyik alkalommal jött velünk az apósom is,és még a szonográfus meg is kérdezte,hogy nem hívjuk be őt is??És a párom úgy hívta be.Szóval mindenki bemehet veled :D

Most mentek először 4D-re?


33+1 hkm

2013. márc. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen most megyünk először,most 26 hetes vagyok! :) Ti hány percesre mentetek? Mennyibe került és mit adtak hozzá?
2013. márc. 20. 14:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát nagyon jó élmény lesz,majd meglátjátok.Mi először 13 hetesen voltunk,de az is csak azért volt,mert az itthoni orvosban nem bízom meg,és a 12 hetes Uh-ot letudta 3 perc alatt :/ És felül akartuk vizsgáltatni a dolgot,és mondták a kórházban,hogy van 4D-re is lehetőség,és így jutottunk oda.Aztán második alkalommal 25 hetesen voltunk :)

22 percesre mentünk,6.000 ft volt,és kaptunk először a 13 hetesen 5 db nyomtatott képet és kaptunk egy dvd-t is,második alkalommal is 22 perc volt,ugyan úgy 6.000 ft,csak akkor 9 db képet kaptunk nyomtatva és ugyan úgy megkaptuk a dvd-t is :)

2013. márc. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem is tudtam, hogy van 4d ultrahang a Bató házban, és az Arany korvinban. Mind a kettő jó? Vagy melyiket ajánlanátok?
2013. márc. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mind kettő jó,az aranykorvinba nögyógyászati uh-n voltam a batóba 4D uh-n,de a batóban hamarabb kaptam időpontot és azért mentem oda. Szerintem egyformán jók.
2013. márc. 24. 00:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!