Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fölöslegesen aggódom? AFP...

Lues kérdése:

Fölöslegesen aggódom? AFP vizsgálat

Figyelt kérdés

Csak szerdán megyek orvoshoz és addig megőrülök szerintem. Mit gondoltok ezekről az értékekről?

AFP:0,69 MOM

Fehérvérsejt 10G/L-ig jó, nekem 10,50 G/L

Neutrophil 6,90-ig jó, nekem 7,79 G/L

Lymphocyta 20 %-tól jó, nekem 16,30%

Vörösvértest 4,00 T/l-től jó, nekem 3,83 T/l

Haemoglobin 120 g/l-től jó, nekem 117,00 g/l

Haematokrit 0,36-tól jó, nekem 0,34l/l

RDW 14,80-ig jó, nekem 16,40

Nem tudom, hogy ezek az értékek mennyire lehetnek jók egy 16 hetes kismamánál. Mit gondoltok?


2013. márc. 11. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:

bocsi de neked ilyen részletes az afp-d ?? nekem csak két szám volt rajta és ma kaptam kézhez :S

durva milyen különbségek vannak....


ne hari az eredményhez sokat nem tudok hozzá fűzni , én is itt kérdeztem meg hogy jó e az enyém.....


csak szemet szúrt a tiéd milyen részletes!!!

2013. márc. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az afp 0,7től-2,5 ig jók, egy minimálist alacsonyabb a tiéd, lehet azért részletezték ennyire, de ne ijedj meg nagyon elavult vizsgálat már ez, meg szinte napra pontosan kell csinálniuk hogy érjen is valamit
2013. márc. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem a többi érték csak vérszegénységre utal
2013. márc. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves első, csak azért ilyen részletes, mert kértek teljes vérképet is. :) Igazából mondhatni maga az AFP az ami miatt kevesebbet aggódom, mert a doki azt mondta, hogy ha 0,7 alatt van, akkor jó és akkor hozzá kell mennem. Ha viszont 0,7 fölött van, akkor genetika... Én is remélem, hogy csak vérszegénységről van szó!! :) De még aggódom egy kicsit. :(
2013. márc. 11. 19:02
 5/7 anonim ***** válasza:

0,7 fölött miért kellene genetikára menni??? :O

Az én leletemen az volt,hogy 0,51 és 2,50 Mom között jó az érték..nekem 0,83 Mom lett és nem kellett mennem genetikára.De mondjuk az én életkorom még fiatal:23 vagyok.


31+6 hkm

2013. márc. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok öreg! 26 vagyok! Bocs ha hülyeségeket beszélek, de én csak azt mondom,amit az orvosom. Első babám lesz és nem tudom még, hogy mi jó és mi nem jó.
2013. márc. 11. 20:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Eezk alapján nem hiszem, hogy aggódnod kellene! A dokid mit mondott?
2013. márc. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!