Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma megyek első Nst-re 37....

Ma megyek első Nst-re 37. hét. Meddig tart egy vizsgálat? Mi van ha nem mozog a baba? Hogyan tudok segíteni h mozogjon többet a vizsgálaton? Az én babám nem nagyon mocorog inkább reggel meg este.

Figyelt kérdés
2013. márc. 5. 08:45
 1/6 anonim ***** válasza:
kb fél óra.... kávé, kóla, csoki, édes péksüti, én ilyesmivel bírtam mozgásra babámat:) Vizsgálat előtt közvetlen megettem egy kis csokit rá egy kv v pohár kóla.. ezek bejöttek mindig.
2013. márc. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk 20 percig tart.Előtte egyél egy kis csokit.Ha nem nagyon akar mozogni akkor aki ott van az nst-nél megmozgatja a pocakot,vagy elküld sétálni,hátha attól felébred,és akkor újabb 20 perc.
2013. márc. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kb 10 percet fekszel a gépnél, a folyósói várakozásra készülj. Az én babám mindig aktív volt, ha ettem, esetleg egyél előtte közvetlenül. Bár nekem attól is beindult, ha lefeküdtem (nehogy tudjak pihenni :) )
2013. márc. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 frászkarikaborsó ***** válasza:
Nekem volt hogy csak 20 percig tartott de volt olyan is hogy egy órát ott tartottak. MOzgásra nekem a hideg vagy meleg ételek váltak be, de van aki a csokira, kólára esküszik.
2013. márc. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nekem a csoki Kávé nem váll be alszik tőle.. De ez a kóla talán
2013. márc. 5. 09:10
 6/6 A kérdező kommentje:
Meg volt az Nst de nem rúgott csak mocorgott egy kicsit aztán megmozgatták a pocakom és egy nagyot rúgott remélem jövőhéten jobb lesz
2013. márc. 6. 06:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!