Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Nem késő még, hogyha csak a...

Nem késő még, hogyha csak a 11. héten jutok el vérvételre és a belgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom ez a 2 vizsgálat kell a 12. heti UH előtt, de nem tudtam előbb elintézni ezeket, mert költözés miatt csak nemrég tudtam felvenni a kapcsolatot a védőnővel. :/ Még olyan kérdésem lenne, hogy a laboreredmény mennyi idő alatt készül el általában? Köszönöm szépen előre is a válaszokat.
2013. máj. 23. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Végülis nem késő, csak úgy intézd az ultrahangot, hogy az eredményeid már meglegyenek. A belgyógyászati vizsgálaton azonnal megkapod az eredményt, vérvétel pedig már másnapra kész. Szóval uh-ig meg lesz minden, nyugi.
2013. máj. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem, én a 12. héten voltam vérvételen. Nem volt késő.
2013. máj. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, én pont ma voltam. Én is 11 hetes vagyok.
2013. máj. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, így akkor megnyugodtam :)
2013. máj. 23. 23:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Én az nap voltam első vérvételen, amikor a 12. heti uh-n is, és senki nem mondta, hogy késő. Sőt örültek neki, mert így volt ideje a szervezetnek már a terhességet tesztelni magán, így inkább voltak "terhes" értékek az adatok. Belgyógyászati vizsgálaton pedig 20 hetesen voltam, mert nálunk a 20. hétig ajánlják. Furcsa, hogy mekkora eltérések vannak egyébként megyénként/kórházanként/körzetenként.
2013. máj. 24. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a 16. héten van az első vérvétel.... Addig csak 2 uh vizsgálat , az egyik amin megállapítják a terhességet,a 2. a 12 hetes nucha szűrés.Itt a 12. hétig nem is kell védőnőhöz menni
2013. máj. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is a 12. heti UH után voltam csak laborban. Nálunk már aznap délután megvannak az eredmények, kivéve a toxoplazma és a vércsoport vizsgálat, arra kb. 2 hetet kell várni. (Szolnok)
2013. máj. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!