Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Picit lett rossz a terheléses...

Picit lett rossz a terheléses vércukrom 8mmol lett. Most már lement 6-ra. Miért kell hetente vérvételre járnom ilyen eredménnyel a 35. hétig?

Figyelt kérdés
29+5 hkm

2013. máj. 16. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom elővigyázatosság, nehogy baj legyen. Inkább fölöslegesen foglalkozzanak veled mint hogy elhanyagoljanak. Ez azért nem jellemző Magyarországon szóval örülj neki. Persze csomó macera, de jobb a bajt megelőzni.
2013. máj. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jobb félni, mint megijedni-alapon. Nem baj, inkább tessék örülni, hogy foglalkoznak veled. A cukorbetegség elég komoly probléma, nagyon helyes, hogy felétek akkor is foglalkoznak vele, mikor csak az eshetőség merül fel.


27 hkm

2013. máj. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen de az sem hülyeségből mondják hogy a kismamáknak nem nagyon szabad hetente vérvételre járni
2013. máj. 16. 20:28
 4/7 anonim ***** válasza:

Én azt mondtam az orvosomnak ebben a helyzetben, hogy van otthon cukormérőm, felfogtam, hogy szénhidrátból nagyon keveset ehetek, emiatt nem járkálok sehová. Azt mondta, így teljesen rendben is van.:) Kétszer küldött azért hemoglobin A1C vérvételre, ami az elmúlt 8 hét cukorszintjét mutatja ki nagyjából, mindkettő rendben volt.

Ezt javaslom Neked is.:)

2013. máj. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát én pont az ellenkezőjét hallottam. Hogy nagyon is jó ha egy kis vért lecsapolnak mert lesz új friss véred. Heti egy csőnyi vérbe nem halsz bele, talán fél deciliter egy ilyen cső, semmi bajod nem lesz annyitól. De kérdezz rá ha akarod, hogy veszel inkább vércukor mérőt és otthon megméred egyedül, az csak egy egy tűszúrás 3 csepp vérrel.
2013. máj. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amúgy meg nem hónapokig akarnak meg csapolni kb. 5 alkalomról van szó ha jól számolom. Engem 8 hétig hetente csapoltak, minden második héten 6 üveggel.
2013. máj. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen de már 5 hete járok.... és vénát se találnak csak nehezen ez azt jeleni hogy alapból 2 cső vért vesznek le 4 szúrással és ez még a legjobb eset...
2013. máj. 16. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!