Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Van fogadott dokim, de most a...

Van fogadott dokim, de most a 38. héttöl a kórházba kell járnom vizsgálatra. Ilyenkor is kell adnom pénzt?

Figyelt kérdés
2013. jún. 19. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
ezt a dokitól kérdezd meg, nekem mind a kétszer fogadott volt, az első azt mondta, hogy a munkaidejében jöttem, nem kell fizessek, a második akkor is kért pénzt, ha megnézte az nst-met, mindenféle vizsgálat nélkül, a munkaidejében
2013. jún. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kerria ***** válasza:

Nem kell...


Mivel akkor ott nem csak a magánbetege vagy, hanem "sima" páciens. Természetesen ha szeretnél adhatsz neki, de gondolom a szülésért úgy is fizetsz.

Persze ez csak a saját véleményem.


Engem a 39. héten fektettek be magas vérnyomással, és azért nem adtam külön pénzt

2013. jún. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én sem adok, ha kórházban megyek hozzá.. nem is kért soha.
2013. jún. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tőlem se kért soha a magándokim, ha a klinikára munkaidejében mentem hozzá!
2013. jún. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én megkérdeztem, hogy tartozok-e valamivel, de nem kért és a 35. héttől a klinikára jártam az osztályára nst-re és vizsgálatra, a főnővér csinálta, ő volt a szülésznőm is.
2013. jún. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!