Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek nincs fogadott dokija,...

Akinek nincs fogadott dokija, az hányszor megy vizsgálatra? A vérvétel eredményét ki nézi meg?

Figyelt kérdés
Második gyermekemmel vagyok állapotos.Az elsőnél volt fogadott doki,aki havonta min.egyszer megvizsgált.Most vagyok 12 hetes ,jövő héten megyek a 12. heti UH-ra,előtte el kell mennem dokihoz?
2010. aug. 26. 08:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem volt fogadott dokim a helyi sztk-ba jártam terhesgondozásra oda érkeztek be a leleteim és ott értékelték ki őket.

a vérvétel házon belül volt igy nem kellett szaladgálnom és gyorsabban is megvolt.


Ha megvan a beutalód a genetikai uh-ra akkor utánna kell menni a dokihoz hogy kiértékelje a kapott eredményeket.

2010. aug. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi.Akkor felesleges lenne UH előtt is meg utána is dokihoz mennem.Elég UH után.
2010. aug. 26. 09:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Majd az UH eredménnyel a kezedben menj a dokihoz,ő majd kiértékeli.Ez a dolga:))

Nekem sincs fogadott dokim,a terhesség elejétől sima sztk-ba járok.De rendesek,minden ugyan úgy zajlik,mintha tízezreket fizetnék érte.Az sztk-s doki ad beutalókat,UH,stb.

A 34 hétig 4 hetente jártam hozzá,most már hetente kell mennem.A ctg/nst vizsgálatot is sztk-ban csinálják nekem.


35 hetes km.

2010. aug. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Érdekes az első babával volt fogadott dokim, megvizsgált 8hetesen, 16hetesen meg egyszer 36hetesen? lehet 37volt.


A laborok sztksak voltak, azt az asszisztens nézte, amúgy ennyi volt, meg az ultrahangok.


Most 21hetes vagyok, és valamivel gyakrabban mint havonta megvizsgál a doki, de kb olyan alaposan, mintha valami tanulmány lennék, és min egy osztálynyi orvostanhallgatónak csinálná... Jah és sztks, nem fogadott orvos...

Én úgy megyek terhesgondozóba, hogy egyszer az asszisztenshez beutalók, meg méreckedés(súly, vérnyomás), aztán pár nappal később eredménnyel vissza, akkor adminisztrál, meg vizsgál az orvosom. Most is egy hónap múlva megyek, akkor a cukorterhelés után leszek, megint lesz vizsgálat, kapok uh beutalót 30hetesre, megkergetjük a kicsit a dopplerrel. Jah és ha nagyobb szünet lenne, mint egy hónap, mert úgy jön ki valamilyen vizsgálat akkor is min egy laborra elzavarnak, akkor előre adnak beutalót, szóval nálam mindig van egy vizelet labor beutaló pluszban.

2010. aug. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!