Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Akinek a magánorvosa nem...

Akinek a magánorvosa nem vezet szülést, és nem sztk-ban akart szülni, az hogyan fogadott orvost akinél szült?

Figyelt kérdés

Egyáltalán ez ilyenkor hogyan működik?

Az orvosom,akihez nagyon szeretek járni,már csak magánban rendel ,már nem lehet nála szülni.Sztk-ban nem szeretnék mert tudjátok milyenek.Legalább is itt borzalmas ahogyan bánnak az emberrel.Még nem kérdeztem a dokim,mit lehet ilyenkor tenni. Ti hogyan oldjátok meg?



2013. júl. 5. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem sem szüleszt az orvosom, de azt mondta, hogy "átad" majd egy megbízható kollégájának. Gondozásra így hozzá járok, a végén meg majd megismerem a másik orvost. Kérdezd meg az orvosod, biztos ajánl majd valakit.
2013. júl. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy voltam, évek óta jártam oda. Az első pár alkalommal még hozzá mentem, megkérdeztem, hogy mi a teendő a továbbiakban. Mindenáron Pestre akart küldeni 100 km-rel arrébról, vidékről. Vagy felajánlotta, hogy járjak végig hozzá, szülni meg majd szülök aki éppen bent lesz, de erről mindenáron le akart beszélni. Ezt én így se, úgy se akartam. Mondjuk mondta, hogy azon se sértődik meg, ha elmegyek máshoz, megérti. Így a 12 hetes uh-ra már bejelentkeztem egy másik helyi orvoshoz, mondom megnézem szimpatikus-e. Az volt. Még egyszer elmentem utána a régi dokihoz, de nem mondtam neki, hogy többet nem jövök. Pedig annyira szeretem, annyira kedves, segítőkész, de sajnos ez van. Szülés után valószínűleg visszatérek hozzá, mert már ezer éve ismerem és szeretem. Ezt az új dokit meg a 18 hetes uh-on fel is kértem, hogy legyen ott a szülésnél, elfogadta. Ja, és ráadásul szerencsém is van vele, mert a falunkba is ő jár ki 2 hetente, így ha gondolom ide ingyen is kijárhatok hozzá. Ráadásul a szülésnek sincs nála fix ára, és mindig megnevettet.
2013. júl. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én megkérdeztem tőle,h mi a teendőm. Ő adott két nevet,hogy kiket ajánl,az egyik alapból kiesett,mert a célom az volt,h ne a helyi kórházban szüljek,így a másikat felhívtam és a 30.héttől kezdve hozzá jártam...Az első dokinak nem szóltam róla külön,úgy gondoltam elég egyértelmű volt,h elkértem a másik számát.
2013. júl. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm !

Szóval más doki a megoldás.:( Akkor nem tudom kihez megyek majd,mert sajnos a környéken nincs egy kedves orvos,sajnos tapasztalatból mondom.

2013. júl. 6. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!