Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Érdemes magánkórházba menni...

Érdemes magánkórházba menni terhesgondozásra és szülni? Miért igen, vagy miért nem? Szakmai szempontból érdekel, nem anyagilag.

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy sokba kerül, de ad ezért valami pluszt? Jobban odafigyelnek az orvosok, mint pl. magánrendelésen? Volt már egy vetélésem.
2013. júl. 9. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi betegség miatt vagyunk speciális esetek. Nekünk sikerült a baba, most a terhesgondozás közepén tartunk. Türelmes, nyugodt, nem kapkodó magánorvoshoz járunk magánrendelésre és csak jókat tudok mondani. Nagyon sokat segített az első időszakban, nem voltam komplikáció mentes, sajnos. Magánkórházban is fogunk szülni, vele, aki mindent tud rólunk fejből, naprakész és ismer minket. Nekem ez a nyugalom mindent megér. Mobil számot kaptunk tőle. Amikor a probléma felmerült, úgy telefonált körbe a városban, mint ha az ő baja lenne, saját mobilról intézte az elintéznivalókat ott helyben, és nekük csak az utasításait kellett követnünk. Még arra is volt példa, hogy ő hívott fel engem mobilon, hogy korábban megjött a laboreredményem, megnézte és beolvasta, mi a helyzet és mondta, hogyan korrigálhatjuk, be sem kellett menni érte személyesen. Le vagyok döbbenve, mert korábban sok orvosnál megfordultunk, de ilyen lelkiismeretes, kedves hozzáállást sehol sem tapasztaltam sztk-ban és néha magánban sem. Már meg sem fordul a fejemben, hogy túl drága lett volna. Minden fillért megért! Már csak egy szép, nyugodt szülést szeretnénk, és teljes lenne az örömünk. Maximálisan támogatják a természetességet, ezért szerintem ezzel sem lesz baj, ha minden a maga medrében halad majd. Sok sikert kívánok nektek is a jövőben! 21hkm
2013. júl. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha megteheted, akkor menj magánkórházba.

Biztos, hogy annyi pénzért jobban oda figyelnek majd rátok.

Én is szívesebben hédereznék egy klimatizált családiházban, mint itt anyóséknál izzadni...

2013. júl. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedves Első!

Megírnád itt vagy priviben az orvosod nevét?!Köszönöm!

Mi is gondolkodunk a magánklinikán,a Róbert klinikán egyenlőre csak körbenézni voltunk,de nagyon kedves volt a szülésznő

2013. júl. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Első, nekem is légy szíves! Köszönöm!
2013. júl. 13. 23:18
 5/5 anonim ***** válasza:

kedves elso hsz. megirnad legyszi melyik nogyogyasz es melyik maganklinika????

En a Robert Karoly maganklinikatol nem voltam elajulva, bar magyar sztk-val nincs osszehasonlitasi alapom, elso babankat kulfoldon szultem, maganklinikan, ees ahhoz es ottani orvosomhoz kepest a szolgaltatsuk igencsak elmarad.

2013. júl. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!