Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Orvost keresek Vácon vagy...

Orvost keresek Vácon vagy Balassagyarmaton. Tudnátok nekem megbízható dokit ajánlani? Gond van, sos kellene.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Eddig Gyarmaton jártam Tóth dokihoz, de gond van a picivel, és ő lecarja.

Légyszi ajánljatok nekem jó dokit Balassagyarmaton vagy Vácon, akinek van magánrendelése, és ha lehet, írjatok elérhetőséget hozzá!

Jövet privátban is!

Köszi!


2013. júl. 24. 13:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én Gyarmaton ismerem az orvosokat, és Dr.Kreutz Mária Szülész nőgyógyászt mondanám, vagy még Szép József főorvost.

Amikor a kislányommal voltam terhes ő volt az aki törődött velem és észre vette, hogy kisebb a lányom, mint amilyennek kellene.

Sajnos az elérhetőséget nem tudom neki, mert már nem most volt, amikor én jártam hozzá(4 éve)

2013. júl. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi! Nálam is ez a gond, hogy kicsi, 1650gr-ra becsülik, és bármelyik pillanatban jöhet a baba.
2013. júl. 25. 11:37
 3/13 anonim ***** válasza:

és mennyi idős vagy?

Amúgy meg nagyon szívesen!

A Tóth doki nem mondta, hogy mitől lehet, hogy kisebb?

2013. júl. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát pontosan nem tudni, menses alapján 35 hetes, genetikai UH alapján 33hetes, a doki szerint 31 hetes, és a 31.héthez képest kicsi a baba. Nem mondott semmit, igazából még ki is nevetett, ami felháborító volt.
2013. júl. 26. 18:04
 5/13 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem ugyan így volt, amikor a lányommal voltam terhes, a méhlepény a méhszájnál volt és a Bírtha doki is kinevetett, hogy olyan nincs, hogy ott lenne!

Én elég szépen össze vesztem vele elég erősen megmondtam neki amit gondoltam, de hozzá teszem, hogy ő úgy beszélt velem, mint a kutyával, de sajnos én nem szülhettem gyarmaton, át kellet vinni Salgótarjánba :(

És a súlypercentilise a babádnak mennyi?

Nekem mensi alapján 30 hetes, de uh alapján csak 28 hetes voltam és a súly percentilisem 16,4% volt utána meg mensi alapján 36+5 hetes, helyet uh szerint 32+6 10% alatti volt.

De minél nagyobb a százalék annál jobb.

És a méhlepénnyel nincs semmi gond? Nekem az volt a háttérbe, amiért nem úgy fejlődött ahogy kellet volna.

De remélem hogy nálad nincs semmi gond, és egészséges lesz a baba

2013. júl. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
54%. A méhlepény II.érettségi fokú, elvileg azzal minden rendben. Én azon gondolkoztam, mivel van váci lakcímem is, átmennék oda egy sima rendelésre, hogy mégis mit mond egy ottani doki. Aztán ha megkérdezik, miért oda mentem, akkor azt mondom, most pár hétig ott nyaralunk apumnál. Ebbe elvileg nem köthetnek bele, és én is talán megnyugodnék.
2013. júl. 27. 09:42
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is jó ötlet, mert Gyarmat egy nagy nulla, ha nem nyom az ember nekik minimum a vizsgálatnál 20 000-t

De szerintem nem köthetnek bele abba, hogy oda mész, mert van Váci lakcímed. ok szerencsét és remélem minden rendben lesz!

Amúgy az 54% az kielégítő.

2013. júl. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi!

Igazából ő a 4.gyermekem, és eddig mindig az volt a gond, hogy túl nagyok. 4850gr, 4100gr, a legkisebb lett a legkisebb, ő 3000gr volt. Ezért is aggódom egy kicsit, de remélem nem lesz gond! :-)

2013. júl. 27. 14:05
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lesz semmi gond, max annyi, hogy nem lesz olyan nagy súlya.

Az orvosok ilyenkor 36 hét után befektetnek és megpróbálják infúzióval felnyomni a súlyát, és ez általában be is szokott válni.

Én a lányomat 38+2 hétre szültem 2000g 44cm-vel, és ugyan úgy mellettem lehetett éjjel nappal, mert szopizott és teljesen egészségesen született.

Menj Vácra és utána te is jobban megtudsz nyugodni, de egyébként Gyarmati uh-k nem olyan jók, mert össze vissza mérnek( legalábbis nekem úgy volt most is )

Ha voltál Vácon, akkor írd meg hogy mi volt. :)

De addig is ne idegeskedj, mert az árthat a babának.

2013. júl. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szia! Sikerült megnyugodni?
2013. júl. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!