Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Az Istenhegyi úton a Géndiagno...

Az Istenhegyi úton a Géndiagnosztikán kap az ember felvételt vagy képet a piciről a 12. heti ultrahang alkalmával?

Figyelt kérdés

2013. aug. 1. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi kaptunk, de már nem tudom, hogy kérni kellett e vagy csak úgy kaptuk. Videót azt kérni kellett külön ha jól emlékszem, és az egész vizsgálatot felvették (nem baba mozin voltunk csak vizsgálaton). Hívd fel őket és biztosan elmondják.
2013. aug. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi kérés nélkül kaptunk soksok képet és dvd-t is :).
2013. aug. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi is kaptunk kérés nélkül.
2013. aug. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én Lintner Balázsnál csináltattam az uh-ot a Károly krt.-i magánrendelőjében, aki egyébként az Istenhegyin is rendel. Ott levették a vért is a kombinált teszthez, amit az Istenhegyibe küldtek be laborba. Lintner felveszi az egész vizsgálatot DVD-re és két fényképet is kaptunk. Ezek benne voltak az árban. Én 30 ezret fizettem nála mindezért. A 18. hetit uh-ot szintén nála csináltam a Károly krt.-on. Az 16 ezer volt , és abban is benne volt a DVD és fénykép.:)
2013. aug. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én augusztus végén megyek oda,a dokim azt modta dvd,foto is van.:)
2013. aug. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!