Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Szerintetek az normális, hogy...

Szerintetek az normális, hogy betöltött 37 hetes koromig nem kell mennem ctg-re? 3. császár ráadásul,33 hetes ultrahang volt utoljara.

Figyelt kérdés
Elvileg nem is lesz több ultrahang. Hegvastagsàgot, áramlást nem néztek. Méhlepény érettsége passz. Ráadásul terhességi diabéteszem van, igaz diéta elég volt, inzulin nem kellett. Ja, es van maganorvosom.
2013. júl. 22. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Amikor én szültem 3 éve, nálunk is a 37. héttől volt nst, előbb nem.

Uh-s vizsgálat pedig még volt 36 hetesen.

De most meg már talán egy rokonunk mintha azt mondta volna, ő tavaly szülte a második babáját, hogy most előbb kellett kezdeni az nst-t.

Szerintem ha nem küldenek, akkor nem kell. De kérdezz rá. Mert szerintem ahány kórház, annyi szokás.

2013. júl. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 4.császárom lesz. Nálunk is csak betöltött 37.héttől kell menni hetente NST-re, de ez nem azt jelenti, hogy 40.hétig kell menned. Beszélj az orvosoddal, hogy mikorra tervezi a császár időpontját. Nekem nincs fogadott orvosom, de az elejétől kezdve ugyanahhoz járok, így neki kell kiírnia. Ha van dokid, azzal beszélj, ha nincs, akkor azzal,amelyikhez jársz. 3.császárnál már nem húzzák ki a 40.hetet.
2013. júl. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi. Akkor nem aggodok. Elvileg 39. heten mutet. Masodik: 4. csaszar... Azta. Gratulalok :)
2013. júl. 22. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!