Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Érdekelne, hogy az NST kötelez...

Érdekelne, hogy az NST kötelező vagy nem a terhesség 36. hetétől?

Figyelt kérdés
Kalocsára járok terhesgondozásra,és most 32-hetes terhesen szembesültem vele,hogy Kalocsán nem végeznek NST-vizsgálatot csak a szülészeten van ilyen gép,és csak a szülés előtt végzik el.Első gyermekemet Baján szültem,ott volt egy erre biztosított szoba,szakemberrel,nem csak a szülészeten volt.Kíváncsi lennék,hogy más kisvárosban ,hogy is van ez?

2013. aug. 14. 10:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Budapesten és egerben kötelező. Mi az hogy nem csinálnak? Akkor mégis Mit csinálnak a 36-ik héttől? ! Nézik hogy nő a pocak? Jo kis kórház, na tuti itt se szülnék.
2013. aug. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azért van Kalocsán ez így, mert ott nagyon sok minden megszűnt és meg is fog még. Gondolom anyagi okok miatt, meg az egészségügy helyzete miatt.

Ha megoldható, inkább járj át Bajára. Én Baja környéki vagyok, de itt kötelező. Tehát menni kellett, kérték-kértem az időpontot és mentem.

2013. aug. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Átfogok járni Bajára,el is döntöttem.Csak érdekelne máshol hogy is van ez.Viszont Kalocsán nem csak ez a furcsaság.

A kötelező Uh-ot a doki,csak térdig letolt bugyival végzi el,akár 6,akár 37-hetes a terhesség,és nagyon bunkó,ha maszekba mész hozzá akkor is az,csak akkor még fizetsz is érte.Lehet kérdésnek is kiírom mert ez is érdekelne ki mit szól hozzá.Itt a védőnők se értik miért is így van,de már megszokták.

2013. aug. 14. 10:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Kecskeméten szültem, kötelező az nst!
2013. aug. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Székesfehérváron is kötelező!
2013. aug. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Budapesten is kötelező!



Uh során minek kell tértig letolni a bugyit?

Én nagyon zsémbes kismama leszek, mert elküldöm a francba az ilyen orvost, nehogy a legszebb 9 hónapomat árnyékolja be a bunkóssága..

2013. aug. 16. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia, én a 34. héttől járok NST-re, és hasi UH-nál a bugyiba tűr az orvos egy törlőpapírt, nem kell lehúzni, nem lesz zselés. Több doki is nézett már hasi Uh-val, itt mind így csinálja. (Szeged) 38h
2013. aug. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!