Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kötelező elmenni terhesség...

Kötelező elmenni terhesség alatt fogorvoshoz?

Figyelt kérdés
Eddig még nem mentem el fogorvoshoz. Háziorvosnál és szemészeten voltam már és ök adtak egy szakvéleményt, hogy szülhetek természetes úton. Fogorvoshoz is kötelező elmenni? Ő is ad szakvéleményt? 30hkm
2013. júl. 29. 17:15
 1/10 anonim ***** válasza:

En voltam 2x. Biztos ami biztos, mert az inybetegsegek, gyulladasok bajt okozhatnak a magzatnal. Egyebkent a kiskonyvben is benne van, hogy pecset kell rola. Egyebkent nemtudom h kotelezo e?!


32hkm

2013. júl. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem kötelező, de ajánlott.
2013. júl. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2013. júl. 29. 17:23
 4/10 anonim ***** válasza:
Úgí, ahogy a 2. írta, nem kötelező.
2013. júl. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem kötelező, de erősen ajánlott, hisz terhesség alatt sokkal gyorsabban és gyakrabban romlanak el a fogak. (kálcium ki oldódik, száj ph-ja megváltozik, gyakori az íny gyulladás) Egyszerűbb egy apró lyukakt betömni mint amikor egyszer csak szét porlik a fogad. Meg aztán baba mellett nehezebb eljárkálni fogászatra. Én a terhességem elején szinte 2 hetente jártam, folyamatosan íny gyulladásom volt és iszonyatosan fájt, de szerencsére olyan 20. hét körül elmúlt.
2013. júl. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhesgondozas__4626988-terhesen-tenyleg-el-kell-menni-a-fogorvoshoz
2013. júl. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hgoy kötelező-e, de én elmentem. Szerencsére nincs rossz fogam, úgyhogy csak a fogkövet vette le a doki. Meg is jegyezte, hogy még csak vérzékenyebbnek sem mondható az ínyem, pedig a kismamák esetén ez előfordul.
2013. júl. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem kötelező, de ajánlott.

A kisfiamnál elmentem, a kislányomnál nem. Senkit sem érdekelt, még a védőnő sem kérdezett rá.

2013. júl. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2013. júl. 30. 09:08
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem megnézték, hogy mit írt be a kiskönyvembe a fogorvos.

Kben meg azért ajánlott, mert több hós terhesen vagy szoptatás alatt nem ajánlatos pl a fájdalomcsillapító injekció sem. Meg nagyon könnyen romlanak a fogak terhesség alatt és ha van egy pici baj, azt akkor most könnyen tudja kezelni!

De a te dolgod.

2013. júl. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!