Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Kíváncsi lennék, hogy normális...

Kíváncsi lennék, hogy normális-e ha a kötelező Uh-vizsgálaton, normális-e ha az orvos, azt kéri minden páciensétől, hogy térdig tolja le a bugyiját, akár hány hetes a terhesség. Ez a kalocsai kórházban így van, ti mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés

2013. aug. 14. 11:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is így van, ha nem tolod le, akkor tiszta trutyi és törlőkendő lesz.
2013. aug. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
És ezt hasihoz kérte?! :O
2013. aug. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk nem kell lehúzni, hanem a dokim szépen betürögeti a bugyim szélébe a törlőkendőt, és így nem lesz trugyis, és nem is kell meztelenül feküdnöm.
2013. aug. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem amelyik nem kérte, hogy térdig, nekem is betűrögette, de attól még olyan lett. Ezért minimum a punci alattig kell letolni, akkor meg már olyan mindegy, hogy a térdedig tolod-e. Nekem mindig UH-zott a szeméremdombomnál is.
2013. aug. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem normális. nálunk ugyan nem kérik, de én már tapasztalatból jól letolom, mert hiába minden papír, meg kendő, tiszta trutyi leszek, amúgy még így is...
2013. aug. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Még soha nem kellett hasi uh-nál letolni a bugyim, pedig már 3. terhességem. Mindig betűrik bugyi alá a papírt, soha nem voltam utána trutyis.
2013. aug. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem kellett soha letolnom,szépen betűri a bugyi alá a törlőkendőt és nem lettem soha olyan.Nekem kicsit furcsa,pedig több helyen ,orvosnál is megfordultam,2 terhesség alatt én még nem hallottam ilyenről...
2013. aug. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De mi ebben a furcsa? Ugyanaz ultrahangoz, akinél havonta deréktól lefelé meztelenre kell vetkőzni. Nyilván nem minden doki szeret tŰrögetni.
2013. aug. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem nem az Uh-zik, akihez gondozásra járok. De le kell tolnom a bugyimat teljesen a combom tövéhez, és teljesen lenn is megnézi a szeméremdombomnál is Uh-val. Engem nem zavar, nyilván nem az első amit lát... Szerintem ez doki-függő amúgy.
2013. aug. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!