Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Terhesség alatti székrekedésbő...

Terhesség alatti székrekedésből mennyit érez a baba, befolyásolja őt bármiben is? Székrekedés miatt haskeményedés ami nem jár görcsökkel, normális?

Figyelt kérdés

27.hétben már a 3 .fajta vastól,semmilyen módszer sem természetes sem gyógyszer nem használ,székelés 3-4 naponta.

Elgondolkodtam azon vajon a széklettől tele beleim nem e nyomják a méhemet,nem e kisebb ilyenkor a babának a helye,illetve normális e az h a második nem székelős napon már kemény a hasam,és ez nem e árt neki.


2013. aug. 24. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem érez semmit, nem lesz semmi baja nyugi.


Próbálj ki sok gyümölcsöt enni, vagy van az a kanalas székletlazító, anno én is szedtem ez miatt (valaki majd megmondja itt a GYK-n mi a neve, sajna elfelejtettem). Vagy próbálkozz meg kúppal!

2013. aug. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sajnos ezekkel már mind próbálkoztunk,

Leavolac,tamarinlax,glicerines kúp.szilva,barack,joghurtok stb..:) de köszi

2013. aug. 24. 18:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Sikerült azóta?

Mióta nincs széklet?

2013. aug. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!