Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetesen mennyire normális...

31 hetesen mennyire normális a napi 5-6 haskeményedés?

Figyelt kérdés
2. terhesség, szedem a Mg-t (3x2), de így is sokat keményedik. És van, hogy éjjel, amikor pedig pihenek, fekszek. Már 1 hete ez megy, és van, hogy pár percig eltart. Ez normális ilyenkor, vagy túl korai?
2011. nov. 25. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha megnyugtat nekem már 24 hetesen óránként volt keményedésem.Az napi nagyon sok volt. Én is ennyi magnéziumot ettem meg 3X1 nospát. 32 hetesen már félóránként keményedtem. 39 héten szültem. Azért azt is elmondom, hogy a szülés napját egyet se keményedtem még az oxitocin is kellett. :)

Boldog babavárást!

2011. nov. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ebben a cipőben járok, második terhességem, és bár még csak hétfőn lépek a 30. hétbe, már most sokszor van keményedésem napközben és éjszaka is, legfőképpen hajnalban érzem. Tudom, hogy nem nagy segítség a válaszom, de gondoltam megnyugtató, hogy nem csak nálad van ilyen. Az én orvosom azt mondta, hogy normális addig, amíg nem görcsölsz.
2011. nov. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia. Én szerdán töltön a 32 hetet. Kb. 26 hetes korom óta keményedtem, 29 hetesen kaptam rá magnecitritet és sok pihenést javasoltak, ezt így betartva szerencsére már nem keményedek. A görcsölésre nekem is rákéedeztek, de mondtam, hogy nincs, gondolom az nem jelent jót.
2011. nov. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!