Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Fehérváron hol és hogyan...

Fehérváron hol és hogyan működik a TB támogatott terhesgondozás? Vidéki vagyok, és az első babámat várom. Köszi szépen

Figyelt kérdés

#Székesfehérvár terhesgondozás
2013. aug. 27. 10:29
 1/10 anonim ***** válasza:

A Család és nővédelmi központba menj el. Telefonon azt hiszem adnak időpontot. Ott az egész terhesgondozást megcsinálják ingyen. Választasz egy orvost, akihez azután járni fogsz. Ha kell ott táppénzre vesznek, vérvételre adnak beutalókat, szóval oda jelentkezz be.

22/ 316-154, amúgy a Várkörúton van.

2013. aug. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, én a Nagy dokit nem ajánlanám.
2013. aug. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. És oda nem csak Fehérváriak mehetnek? Olyant hallottam, hogy a vidékiek csak a kórházba mehetnek, de azon belül nem tudom hová.
2013. aug. 27. 21:35
 4/10 anonim ***** válasza:
Azt sajnos nem tudom, de ha felhívod őket, akkor megmondják. Szerintem amúgy vidékiek is mehetnek oda.
2013. aug. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is mehetnek oda vidékiek is, mert mikor voltam legutóbb, pont telefonált egyszer a kartonozós nőci és kérdezte a telefonban, hogy "fehérvári tetszik lenni"...

Amúgy ha a kórházba akarsz menni inkább ott az sztk-ba kell menni nőgyógyra, de ott is kell kérni időpontot.

2013. szept. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Felhívtam őket, és nem mehetek oda, csak Fehérváriak. Most már csak az a kérdés, hogy az sztk-ba vagy a kórházba az ambulanciára kell mennem?
2013. szept. 12. 10:22
 7/10 anonim ***** válasza:
Hat akkor ez egy jó kérdés. Hívd fel a területileg illetékes védőnődet, és ő biztos tudja.
2013. szept. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Vele kezdtem... Nem tud segíteni... Azért köszi szépen!
2013. szept. 12. 21:02
 9/10 anonim ***** válasza:
Úristen, a védőnőd nem tudja? Hol laksz? Szép kis terhesgondozásnak nézel elébe. Amúgy megnéztem a neten, és a kórházban a szülészet földszintjén, a terhes- nógyógy. ambulanciára kell menned. Sorszámos módszer van.
2013. szept. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
az ambulanciára ne menj olyan simán elküldenek az sztk-ba mint a sicc..
2013. szept. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!