Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Kedves kecskeméti Kismamák,...

F.evi86 kérdése:

Kedves kecskeméti Kismamák, Anyukák, véleményeket szeretnék Dr. Szabó Gáborról és Dr. Nyirádi Tamásról. Köztük vacillálok és nem tudom eldönteni. Kit válasszak? Szüléshez és a terhesgondozáshoz szeretnék megbízható dokit.

Figyelt kérdés

2013. szept. 11. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyiket se, ha az en véleményem érdekel.... Része létezni nem szeretnem. . Dr. Terebessy Károly.
2013. szept. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én mindegyikről hallottam már jót is, rosszat is. Ahogy kb. minden orvosról! :)

Amikor szültem, a szobában két olyan anyuka feküdt, akik mindketten Nyirádinál szültek. Az egyik az egekig magasztalta, a másik annyira nem volt vele megelégedve.

Én azt mondom,hogy menj el mindkettőhöz és amelyik neked szimpatikusabb.

Nekem pl. Csuka Ferenc volt a dokim! Mondták,hogy hát túl fiatal még stb. Konkrétan az én gyerekem életét ő mentette meg. Hozott egy döntést, amit akkor meg kellett hozni!

2013. szept. 12. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, szerintem megfogadom a tanácsod és "megnézem" őket, bér elég nehéz dönteni.:)
2013. szept. 12. 20:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, hogy a Szabó Gáborról vagy a Szabó Lászlóról hallottam-e ( mindig keverem a kettőt ), de az egyiküktől az utóbbi időben sírva jönnek ki a kismamák, meg nagyon bunkó velük még a szülésnél is. Ez olyanoktól hallottam, akiknek fogadott orvosuk volt. Nekem Nyirády Tamás volt az orvosom. Teljesen elégedett voltam a hozzáállásával mind a terhességem, mind pedig a szülésem tekintetében. Már évek óta az orvosom, de még soha nem volt negatív tapasztalatom vele.
2013. szept. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kiváncsi lennék majd sikerült-e dönteni és milyen vélemény született. Az előttem lévő válaszadónak pedig írtam egy privát üzit ;)
2013. nov. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!