Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Csak ennyi lenne a terhesgondo...

Csak ennyi lenne a terhesgondozás?

Figyelt kérdés
Havonta 2X jár a faluban a Mozgó Szakorvosi Szolgálat. Előtte a védőnő mér súlyt, vérnyomást, magzati szívhangot néz stb. Utána jön a doki: hogy vagyok, pecsét, legközelebb ekkor jöjjön. Ennyi?

2013. okt. 18. 07:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, ennyi.
2013. okt. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nalunk (Főváros) ici-picit tobb, ámbár ez is szakorvosi rendelés.

Én pl. pont tegnap akadtam ki, hogy 24.het utan nincs uh a kórházban, pedig 4 uh-nak kell lennie hivatalosan (2.gyerek lesz), megsem adtak beutalót, mert felesleges. Majd ok nezik... A 12,19. hetes uh-l a fontosak..

2013. okt. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor nálad többször volt mint az én lányomnál.Bár Budapesten lakik de a védőnő egyszer sem ment ki hozzá,mi több a lányom fogadott szülés orvosa intézte el,hogy a védőnő lekönyvelje a terhesgondozást!!!!!
2013. okt. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kérdező: néha van vérvétel meg UH is. Azokra azért kérdezz rá, ahhoz szerintem be kell menend kórházba.

3-as: tegyetek panaszt a vezető védőnőnél, kérdezzetek utána a leendő gyerekorvosnál. Amúgy védőnőnek csak egyszer illik kimenni házhoz szülés előtt, többi alkalommal inkább a kismamák mennek be a tanácsadás időpontjában. Időpontot is lehet kérni.

2013. okt. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért ez rohadtul nem így működik.

Egyszer azért kéne kenetet venni, nincs-e fertőzés stb...

És méhszájat kéne nézni minden hónapban! Ezenkívül kell küldenie UH-ra, vérvételre, afp szűrésre. Kell menni kardiológiára, belgyógyászatra.

Sajnos a legtöbb helyen ilyen trehányak.

2013. okt. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Meg fogorvoshoz is érdemes elmenni egyszer, a kiskönyvben van is rá rész.
2013. okt. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
13%
Mit szeretnél? Gyújtson is be neked?
2013. okt. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!