Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Kismamik! Akiknek van fogadott...

Kismamik! Akiknek van fogadott orvosok: Ti mit vártok el a fogadott orvosotoktól a pénzetekért a terhesgondozás illetve a szülés alatt?

Figyelt kérdés

és mit kaptok? mennyiért? Kíváncsi vagyok, mert 2. terhességem végén járok, mindkétszer más a dokim, de nem mondanám, hogy szívesen adom ki ezt a pénzt. lehet nekem nagyok az elvárásaim?

pl: elmegyek havonta a magánrendelésre Xezer Ft, ok, megvizsgál, csinál ultrahangot, felel a kérdésekre....egye fene. de mondjuk, ha ott vagyok Nst-n, ő van a mellette levőben, még meg is beszéltük, hogy szólok, ha ott vagyok, szólok is. várok egy órát, nem hívnak be, megy sorban. utána neki el kell menni. várok még úgy 2 órát mire egy másik orvosnál sorra kerülök, aki ráadásul követel rajtam egy ultrahangot, ami kötelező lett volna a héten és én nem is tudtam róla. ez az orvos persze olyan hangnemben beszél velem, hogy úgy érzem, micsoda egy tudatlan vagyok, minek szül az ilyen gyereket a világra? na mindegy....szóval, nagyjából tisztában vagyok, mennyit várnak tőlem a szülésért, most komolyan nem járna egy kicsit több figyelem ezért a pénzért?hozzáteszem nem is akartam orvost fogadni, elsővel sem jártam jobban, szülés kiírt időpontja előtt elment két hét szabira is, de visszaért. szülésen kb egy órát volt bent, mindennel együtt. én erre sajnáltam volna a pénzt, de most a második terhességemnél, a 12hetes ultrahangomat konkrétan meg sem nézték az sztk rendelésen, a kiskönyvem ki sem nyitotta. van panasz? + egy Afp beutaló és viszontlátásra......szóval inkább fogadtam orvost.

Bocs ha hosszúra nyúlt, hálás vagyok a válaszokért.



2013. aug. 27. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Mit várok el: odafigyelést, szaktudást, emberi bánásmódot. Emellett elérhetőséget - ha nem ér ra felvenni a telefont, akkor hívjon vissza. Türelmet, ha ezerszer is valami bugyuta kérdést teszek fel.

Az en orvosom ilyen volt.

2013. aug. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pont mint az első válaszoló.Tudja hogy ki vagyok a magánrendelésen,ne azt kérdezze hogy mi is a nevem.Pláne 2 gyerek után.Volt hogy az orvosom vasárnap délben rohant be hozzám a kórházba,szülésnél is fél óra alatt odaért,a kórházban töltött idő alatt mindennap meglátogatott.Nem ezeken múlik,az biztos,de hogy jól esnek az is biztos.
2013. aug. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

az én dokim végig oda figyelt rám. amikor NST-n voltam akkor mindig kiváncsi volt az eredményre. 100szor elmondta ha bármi gondom-bajom van akkor szóljak neki.

a szülés után is mindennap benézett hozzám.

2013. aug. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elégedett vagyok azzal, amit nyújt:

Havonta rendes vizsgálat és UH a rendelőjében, kérdezz-felelek (első terhességemnél 6000 Ft volt, most 8000).

A kötelező kórházi vizsgálatokat is ő csinálja, behív időpontra, és ha nincs rendkívüli műtétje, akkor valóban ott is van. Eddig egyszer szólt, hogy nem ő lesz ott, hanem egy kollégája, de akkor is időpontot adott.

NST-nél lehívják, és le is jön megnézni az eredményt.

Első szülésem sürgősségi császár volt, a szabadsága első napját töltötte, de bejött megcsinálni, és utána is minden nap bejött a kórterembe megnézni. 100 ezret adtunk a hat hetes kontrollon.


Ezen kívül nekem fontos, hogy emberséges, normális, és már sok baba született nála a családban, tehát megbízunk benne.

2013. aug. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!