Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Péterfy Kórházban csak...

A Péterfy Kórházban csak szülésznöt lehet fogadni, ugy ha nincs fogadott orvosom?

Figyelt kérdés

2013. szept. 3. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, lehet fogadni. Nem kötelező mellé orvost is fogadnod.
2013. szept. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Esetleg tudsz ajánlani valakit? Elsö baba és így nincs ebben tapasztalatom.
2013. szept. 3. 19:22
 3/9 anonim ***** válasza:
én előző hónapban szültem ott, és nekem nem volt semmilyen fogadottam, viszont aki vizsgált mindig doki, pont ő volt ügyeletben a Csősz doki, és a szülésznő nagyon nagyon rendes volt sajnos nem tudom a teljes nevét csak, hogy Gizi, de fuuu, annyira aranyos volt, nem gondoltam volna, hogy ennyire aranyosak, de őt kiemelem!
2013. szept. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, Molnárné S. Bea volt az én szülésznőm, nagyon kedves volt végig. Viszont később ért be, mint én, addig ügyeletes szülésznők voltak velem, kivétel nélkül nagyon kedvesek voltak mind.
2013. szept. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
bocsi az offert, de te mikor szulsz ott? en nov 8korul, nekem sincs dokim.
2013. szept. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szülésznő mellé orvost is kell fogadnod új szabály. (tavalyi) Ha ott szülsz ne bízz az orvosokban jó tanács,sok a sintér!
2013. szept. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát most nem nyugtattatok meg. Február 6.-ra vagyok kiírva és nagy valószínüséggel császár lesz..
2013. okt. 1. 17:12
 8/9 anonim ***** válasza:
4 héten belül irok hogy milyenek voltak nyugi :))) utolsó előtti vtam
2013. okt. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi:) Neked ki az orvosod?
2013. okt. 26. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!