Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Kaposvári kismamák Ti kit...

Kaposvári kismamák Ti kit ajánlanátok? Dr. Horváth vagy Dr. Varga?

Figyelt kérdés

Mindkettő szimpatikus,nem tudok dönteni.

Azok véleményére lennék kíváncsi akik náluk voltak terhesgondozáson és náluk szültek.

Köszönöm szépen.



2013. nov. 18. 14:48
 1/5 A kérdező kommentje:
Senki?:(
2013. nov. 18. 16:54
 2/5 anonim válasza:
Mindkettő jó. Bár egyiket se ismerem.
2013. dec. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia!

Én a Varga doktorhoz jártam nála is szültem volna,ha nem éppen akkor van szabadságon és a kisfiam nem 16 nappal korábban szűletik,nagyon rendes és a városban Ő a legjobb uh-os.

2014. márc. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Èn is a Horváthnál szültem volna, ha odaért volna.... hozzátenném, hogy amìg maszekba jártam hozzá rendes volt, amikor már nst-re jártam és ott vizsgált (már amikor megvizsgált) ott már kissé bunkó volt. A vizsgálatok a vége felé már elèg fájdalmasak voltak nála és azt hittem, hogy ez így van rendjén amíg meg nem vizsgált másik orvos is (péterfy) akinél semmi fájdalmat nem éreztem és bár nem ő volt az orvosom nagyon rendes volt. Végül Dr. Gyócsi volt ügyeleten így nála szültem, ő is nagyon lelkiismeretes volt. Úgyhogy nekem nem jött be a Horváth doktor
2014. dec. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sajnálom :(

Biztosan nagyon kellemetlen volt:(

2014. dec. 15. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!