Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Szülész orvost keresek Bp....

Szülész orvost keresek Bp. -en, aki jól kezeli a terhességi cukros terheseket, és jófej, és jó, megbízható orvos a szülésnél is?

Figyelt kérdés

Előző terhességnél inzulinos gdm-es voltam, most már a 11. héten elszállt a cukrom, sajnos az én szülészem tojik bele a cukorba, nem hiszi, hogy erre oda kéne figyelni :-(. Váltani szeretnék.

Köszi.


2013. nov. 19. 14:22
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, még annyi, hogy természetesen tudom, hogy a diabetológián kezeli, jártam és járni is szeretnék, de múltkori terhességnél szidott a dokim, hogy ne vegyem már olyan komolyan a diétát, mert túl vékony vagyok, most meg már előre kértem, hogy csináljuk előbb a terhelést, hadd menjek a diab.-ra előtt, és nem adott beutalót, és a terhelést sem csináltuk meg, csak én itthon láttam, mert van mérőm, hogy máris elszállt a déli cukrom:-(
2013. nov. 19. 14:23
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem a terheléses cukornál határérték (7,8) lett a cukrom, a dokim azonnal küldött diab-ra, mert hogy szerinte ez nem játék, és pontosan a cukor miatt azt is mondta, hogy sűrűbben szeretne látni, hogy jobban nyomon tudja követni a baba és a lepény állapotát.

Valamint a lelkemre kötötte, hogy kérdezzem meg a diab-on, hogy elküldenek-e szemészetre, mert ha nem, akkor majd ő elküld szemfenékvizsgálatra, mert a cukor először a szem apró ereit kezdi ki, és bár nem fog még semmi látszani, mert ha látszana, akkor már nagy baj lenne, de azért menjek el.


Szóval az én dokim komolyan veszi a cukrot, pedig nekem csak határérték volt.

Persze magánrendelés, ami pénzbe kerül, egy alkalom általában 10 ezer.

Ha érdekel, akkor megadom a nevét és az elérhetőségét.

2013. nov. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Női orvos is lehet?

Ha igen,dr.Lengyel Mária.

Nagyon jó,hihetetlenül lelkiismeretes,ugyanakkor határozott,feleslegesen nem ijeszti meg az embert:)

Szülésnél is nagyon jófej volt,20 perc alatt ott volt,természetes szülés párti,utána is minden nap jött látogatni.

A Szent Istvánban és a Maternityben vezet le szüléseket.

Magánrendelése a Horváth utcában van,illetve a Medicovernél és a Telki egészségházban is dolgozik.

2013. nov. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Dr. Tóth Károly a dokim és imádom, rendes, profi és lelkiismeretes. Nekem is terhességi cukrom volt mindkét terhességnél és már a 10. héten elküldött terheléses vizsgálatra.

Csak a Róbert Magánklinikán van rendelése (kicsit drága: 22,000 Ft egy konzultáció, de ez a kórház ára).

2013. nov. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!