Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Véleményeket, tapasztalatokat...

Véleményeket, tapasztalatokat szeretnék kérni zalaegerszegi nőgyógyászokról! Kit ajanlanatok?

Figyelt kérdés
Elsősorban dr. Regényi Péter,illetve dr. Kádasi László érdekelne,de bármilyen tapasztalatot szivesen olvasok.
2013. dec. 11. 07:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy szavazat dr. Kádasi Lászlónak tőlem. Nyugodt, higgadt, megfontolt, türelmes , emberi és szakmailag is felkészült. Egyetlen hátrány talán nála, hogy ő nem ultrahangoz. 3 éve még ez volt a helyzet nála, vele, azóta nem tudom, mi változott. Nem zalaegerszegi vagyok, de ha még egyszer adná a Sors, hogy gyermeket szüljek, újra őt keresném, másik városból.
2013. dec. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem hozzájuk járok, de az egyik ismerősöm nagyon jó véleménnyel van mindkettőjükről. Amikor én szültem, akkor az egyik anyuka Regényinél szült gátvédelemmel (állítólag nem nagyon támogatják itt az orvosok a gátvédelmes szülést, ezért is emelem ezt ki, hátha fontos neked, én még egy orvosról tudom), és amikor ügyeletben volt, külön ránézett a kismamára. Nagyon aranyos volt, és a hölgy is nagyon meg volt elégedve vele.
2013. dec. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!