Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesseg, szules 40 korul?...

Terhesseg, szules 40 korul? Tapasztalatokat varnek.

Figyelt kérdés
Mar van gyermekem, de felmerult bennunk, hogy egy par ev mulva szulethetne egy kistestvere a fiamnak. 3-4 ev mulva terveznenk, de addigra 40-41 leszek. Mennyire rizikos? Mire kell figyelni? Tapasztalatokkal sokat segitenetek. Koszonom!
2013. nov. 30. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
42 évesen szültem.Csodálatos terhesség volt.Minden rendben ment.Két felnőtt gyermekem van 20-22 évesek.És most a pici.Az előző szülések nagyon nehezek voltak.A poklok poklát jártam.De a mostani szülés olyan csodás volt hogy ha lehetett volna másnap szültem volna még egyet.Mivel már benne van az ember a kórban sok vizsgálat van de nem is baj ez a szűrés.Azt hittem én leszek a legidősebb,de ahogy körülnéztem azt tapasztaltam,hogy 80-90 %-ban 40 körül voltak a nők.Nagyon elcsodálkoztam de megnyugtató is volt egyben.Rizikó nincs ha elmész a vizsgálatokra.A sérült babák azt mondta a dokim ,hogy éppen inkább a fiatal generációtól adódik mert nekik pl nincs Down szűrés.
2013. nov. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezen a válaszon mit lehetett lepontozni? Valaki leírta SAJÁT tapasztalatait erre mások lepontozzák????? Érdemes segíteni bárkinek is ezen a fórumon!
2013. dec. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
talán
2013. dec. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!