Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Akik reggelente hőmérőztök,...

Akik reggelente hőmérőztök, mérnétek most is egyet? A többi lent.

Figyelt kérdés

Bocsánat a bizalmas és a bizarr kérésért, de a 2 napja kezdtem el mérni a hőmet (ciklus közepén sajnos), csak hgy megszokjam a köv. ciklusra a "szertartást". Tegnap és most is megmértem kíváncsiságból ilyenkor és ma nagyon nagy a különbség: reggel 36,3, most 37,2. Ez jelentheti azt, hogy ma van/volt az ovum? Vagy ez egy teljesen normális jelenség? Most épp fájdogál a hasam is és totál középidőben vagyok.

Nektek mennyi az ingadozás?



2014. jan. 4. 16:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a reggeli 35,9 most 36,8 de nekem ma van ovum , mert mérem is és ovutesztelek. A reggeli hő csak a mérvadó. A nappközbenit nem kell figyelembe venni.
2014. jan. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Tegnap 36,4 előtte 36,2 , 36,0... ez lemaradt. Ovu előtt felmegy majd 0,4-0,5 esik a hő. Első vàlaszoló voltam.
2014. jan. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Tegnap reggel 36,8 volt, délután 37,1. Ezért tartom soknak a különbséget, s ebből gondolnám, hogy esetleg ma reggel lehetett az a bizonyos "hő-leesés".
2014. jan. 4. 17:26
 4/15 anonim ***** válasza:

z pont 0,5 ahogy nàlam. Akkor neked is most van ovud :)


Holnap nekem is fel kell mennie reggel a hőnek! De ma legyetek együtt, ha babàt szeretnétek! Első voltam.

2014. jan. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Rajta leszünk az ügyön :)
2014. jan. 4. 17:55
 6/15 A kérdező kommentje:

[link]

Itt nézegettem példagörbéket, s egyet sem találtam, ahol ovukor ekkora zuhanás lett volna! Volt zuhanás, de a rendszer nem oda húzta az ovu vonalát...Nem értem...

2014. jan. 4. 18:22
 7/15 anonim ***** válasza:

Semmi értelme nap közben mérni, és semmi információval nem szolgál.

Fussál pár kört, rögtön meg fog változni a hőd is.

Azért kell reggel mérni, mert azt nem befolyásolja semmi, csak az alapanyagcsere.

2014. jan. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinél màs. Ma felment 35,9-ről 36,5 re az ebredesi hom. Tehat En innen tudom,hogy volt peteeres+ az ovuteszt. Nyugi mi 5. Honapja probalkozunk es meg semmi sajnos. De szurkolok. Mikorra nemvarod a mensid?
2014. jan. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nekem reggelre csak egy kicsit ment feljebb: ma 36,5 volt. Nekem eddig 32 naposak voltak a ciklusaim, szóval elvileg 21-re nem várom. Eddig mindig 18. napon volt először tojásfehérje szerű nyákom és 17-19. napokon volt az ovus fájdalom (elég kemény görcsökkel). De most jóval hamarabb jött minden, mert a 12. napon már volt nyák, ma már nincs, és az ovus fájdalom a 13. napon kezdődött, tegnap még volt erősen, ma még nem éreztem.

Tettem is fel egy kérdést, de nem kaptam választ, mindjárt belinkelem.

Te mikorra nem várod?

2014. jan. 5. 10:58
 10/15 A kérdező kommentje:
2014. jan. 5. 10:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!