Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Péterfys tapasztalatokra...

Péterfys tapasztalatokra lenne szükségem és egy jo dokira vagyis minden infora arrol hogy minek mi a menete a helyzetemben? NAGYON SÜRGŐS Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Mostanáig a 11. kerületbe jártam szt ks rendelésre( évek óta)most hogy terhes lettem nem szerettem volna váltani igy jártam tovább a saját dokimhoz.Nem vet fel minket a pénz,és elégedett is voltam az sztkval.Nem gondoltam volna hogy pórul járhatok ha nem viszek boritékot magammal...mondván SZTK!!! Szóval a doki a tegnapi "vizsgálaton"leszidott h ha 7.kerületben lakok miért hozzá járok ő meg se vizsgál meg se nézi a leleteim beutalót se ad menjek ahova tartozok.... Szóval itt vagyok 18hetesen doki nélkül.... a Péterfybe tartozok de soha nem jártam ott....Segítsetek mert az aktuális vizsgálataimat el kell végzetes sem de azt se tudom hogy induljak neki....Kétségbe esett 18hetes Kismami.....
2014. jan. 8. 08:57
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
szia.a péterfyben is van sztk rendelés.hívd fel és kérj időpontot.jó orvosok vannak ott.
2014. jan. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
16%
A Péterfyben nagyon szuper a szülészet, mindent el tudnak végezni, van egy külön SZTK, és egy külön kórház rész. Ott szültem 1,5 éve, csak jót tudok írni magáról a kórházról, jó helyen leszel.:)
2014. jan. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm holnap el is megyek nem halogatom remélem semmit nem nézett el a pénzéhes dokim......
2014. jan. 8. 14:12
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Péterfy terhesgondozója tényleg jó, ott Angához menj, de a védőnő (gondolom még mindig a Pálma, nagyon rendes nő) majd mindenről tájékoztat :)

Szülni én kizárólag Zsiraival lennék hajlandó a Péterfyben. Nem volt fogadott dokim, de kizárólag ő vette észre, hogy baj van...

2014. jan. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A péterybe se vállalnak el pénz nélkül...

100-150 ezer a "tarifa",attól függ kihez mész.Nekem szemrebbenés nélkül közölte az orvos,hogy puszira nem fog bejönni nyilván.Na ott kellett volna sarkon fordulnom!De ettől függetlenül is sajnos az egyik legrosszabb hely...A csecsemősök sem túl kedvesek,de még sorolhatnám reggelig.Szerintem semmiképpen ne fogadj orvost,egyrészt sokat spórolsz,másrészt nem fognak hozzád nyúlni a fogadott dokid nélkül,és hidd el ez sosem vezet jóra.

2014. márc. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyságrendekkel jobb kórházak vannak ennél!Pl az István kórház vagy az Uzsoki!!!Ha van dokid csak az figyel rád,deha nincs dokid,akkor viszont mindenki!Hajrá
2014. márc. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!