Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mesélnétek kinek milyen volt...

Mesélnétek kinek milyen volt a második szülése? Igaz hogy sokkal gyorsabb mint az első? Tapasztalatokra lennék kíváncsi!

Figyelt kérdés
2013. dec. 7. 14:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Az első szülés az indítástól fél óra.

A második pedig 9 óra tömény fájdalom

2013. dec. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
uuh szegény :(
2013. dec. 7. 14:12
 3/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Pár héten belül születik a harmadik. Gyors lesz gátvédelemmel. Fő a pozitív hozzáállás :-)

2013. dec. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igazad van. Kívánom hogy úgy legyen. Mennyi időd van még? nekem még 6hét :)
2013. dec. 7. 14:16
 5/12 anonim ***** válasza:
még 4 hét
2013. dec. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
drukk! :) már nincs sok hátra. meg aztán kezünkben a baba,és el is felejtjük a fájdalmakat!
2013. dec. 7. 14:23
 7/12 anonim ***** válasza:

Első szülés: 2 óra vajúdás, majd 2 órás kitolás, ez a része kemény volt.

Második szülés: 1,5 óra volt az egész, az első fájástól számítva.:) 3. nyomásra kint is volt.:)

Könnyű és gyors szülést kívánok neked is kedves kérdező!

2013. dec. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!!!! :)
2013. dec. 7. 14:37
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem első szülés 14 óra, a burokrepedéstől számolva, először nagyon gyenge fájásokkal, alig-alig tágultam. Na persze aztán az oxitocin sokat lendített a dolgokon.

Második szülés szűk 3 és fél óra, szintén burokrepedésre ébredtem... Mire beértünk a kórházba, már 6 cm-re nyitva voltam, gagyi kis fájásokkal. Itt is kaptam oxitocint, de a fájások ugyanolyanok maradtak, gondoltam is, hogy a fenébe, ez eltart még egy darabig... aztán hirtelen jöttek a tolók.

Hát ennyi. Ha ez a tendencia, akkor félek, hogy a harmadiknál a tolófájásokra fogok ébredni... :)

2013. dec. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Első 4 óra

Második 1,5 óra

Legyen gyors szülésed!!

2013. dec. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!