Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Kőbányai Bajcsy-Zsilinszky...

Kőbányai Bajcsy-Zsilinszky kórházban mikor van ultrahang rendelés? 15 hetes kismama vagyok a terhességem pont ünnepek előtt derült ki és nem tudtak már uh. -ra fogadni, bemennék beutaló nélkül maximum kívárom a sorom.

Figyelt kérdés

2014. jan. 9. 11:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Elojegyzeses... Ha van bent sajat dokid akkor O be tud vinni uhra!

Nem vicc... Az elojegyzes szent...

Jo multkor egy verzo kismama jott es azt mondtak uljon le amint ledz hely megnezik! Egy no se engedte be maga elott! Senkiben nem volt ennyi gerinc! Mikor engem hivtak volna akkor mondtam hogy cserelek a holggyel...

En 8 hetesen kellett lekerjem az osszes idopontot elore a 40 hetig!

A dokim mondta hogy hivom es megyek ha epp meg akarom nezni a picit...

De a kozponti hivon elmondjak hogy sajnos minden idopontot elore ki kell kerj mikor a terhesseg igazolodik :/

2014. jan. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Elkuldtem kozben :)

A dokim bevisz soron kivul igy nem kell idopontozni es varni stb...

2014. jan. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
ugh... hát ez borzasztóan hangzik :S... első kislányommal is a bajcsyba jártam bár akkor is csúszott a 12 hetes uh pár hetet pont az időpont kérés miatt, és most nem akarok a 20ik hétig várni és végig izgulni a terhességem... nincs fogadott orvosom bár a nőgyógyász akihez járok azt mondta, hogy menjek be korán reggel és váram ki míg sorra kerülök, holnap mettől meddig van rendelés?
2014. jan. 9. 12:39
 4/13 anonim ***** válasza:
az első gyereknél még az egészségházban csináltak a 12. hetes uh-t,így a másodiknál is odamentem ,mert nem mondták,h a kórházban csinálják azóta.A doki másnapra adott 1 sos beutalót,de így is 4 órát ültem ott
2014. jan. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
M
2014. jan. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Minden nap van uh!

Telefonalj be a kozpontba, de ha jol emlekszem reggel 8 korul kezdenek...

Kihez jarsz, ha megkerdezhetem?

2014. jan. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Dr Bodnár Attilánál vagyok most jelenleg, jövőhét kedden kell visszamennem kontrollra, a kombinált tesztem megcsinálták és minden mást, csak az uh. húzodik folyton, első kislányommal is 2 hónappal előtte kellett mindig lefixálnom az időpontokat sajnos erre most nincs időm :S
2014. jan. 9. 12:56
 8/13 anonim ***** válasza:
Tarkoredot nem neztek akkor gondolom?
2014. jan. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nem még nem... éppen ezért mennék holnap csak sajnos a költözködés plusz az ünnepek és a kislányom betegsége közbeszólt :S
2014. jan. 9. 13:36
 10/13 anonim ***** válasza:
Bocsánat, az ultrahang nem tudom, hogy megy ott, mert jó döntésként még a terhességem elején lemondtam arról a kórházról. A vérévétel katasztrófa volt. Odamentem időre, mivel éhgyomori volt. Gondoltam, jobb túl lenni rajta, hogy ehessek valamit, mert 7 hetesen elég erősen gyötört a hányinger és mindig ennem kellett valamit, hogy elmúljon. Körülbelül 6-7 ember volt előttem, de egy ember minimum 20 percet tuti benn volt. Mint kiderült azért, mert mindent manuálisan visznek be a rendszerbe és a papírmunka rengeteg időt vesz el. Tudjátok mikor jutottam be? Fél 10 körül, de akkor már olyan falfehér voltam, hogy a párom azt hitte, elájulok. Jah, és a vérvétel mellett volt a nővérszoba ahonnan tolták ki a fincsi teákat meg a reggelit. Tiszta kínzás.Még azt sem tehettem meg, hogy megkérem, engedjenek be előbb, mert mindenki kismama volt. Hiába volt magándokim, nyaralt éppen, így még felhívni sem tudtam. Ott is hagytam.
2014. jan. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!