Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Kőbányai Bajcsy-Zsilinszky...

Kőbányai Bajcsy-Zsilinszky kórházban mikor van ultrahang rendelés? 15 hetes kismama vagyok a terhességem pont ünnepek előtt derült ki és nem tudtak már uh. -ra fogadni, bemennék beutaló nélkül maximum kívárom a sorom.

Figyelt kérdés

2014. jan. 9. 11:47
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
uhhh... én az egészségházba jártam első babámmal is és most is ott vették le a vért stb.... bár ott viszont egy borzalmasan házsártos molett idősebb nő dolgozik aki nem bírta ki, hogy ne szóljon be minden második szavával. Viszont annó a Bajcsyban szültem és pedig nem volt fogadott orvosom eszméletlenül kedvesek és figyelmesek voltak. Nem értem miért nem tudnak humánusabbak lenni egy egy kismamával mert mi se jókedvünkből járunk vévrvételekre és vizsgálatokra.....
2014. jan. 9. 16:47
 12/13 anonim ***** válasza:

Az a nagydarab barna haju no olyan eros 50 koruli egy meszaros! :)

Egy igazi pancser....

Elfordultam mikor szurta a tut es megkerdezte, hogy hogy fog maga szulni ha mar erre is hisztizik... Meg a korom se volt neki szimpatikus mert 21 evesen mar terhes vagyok :)

Alig vartam, hogy levegye a vert kihuzta a tut es olyat szoltam neki, hogy meg a masik csaj is elrohogte magat a szobaban...

A korhazban a vert nekem mimdig az nst szobaban veszik le, es ott nagyon aranyos ugyes a holgy (Marti vagy Magdi mar nem tudom... Regen volt :) )

2014. jan. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
igen :D ismerős, én 19 évesen szültem az első kislányom most 24 évesen jön a második baba és szerintem nálam is a korommal lehetett gondja, de a végén megkérdezte hol vettem a karkötőmet :D szóval érdekes egy nő, én most úgy döntöttem váltok kórházat mert nincs kedvem olyan helyre járni ahova gyomorgöccsel megyek be plusz az uh.-ra 2 hónapokkal előtte időpontot egyeztetni és ha véletlenül később sikerül felhívnom őket önhibámon kívül akkor úgy néznek rám mint valami bűnözőre....
2014. jan. 11. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!