Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki ismer jó szülész-nőgyóg...

Valaki ismer jó szülész-nőgyógyászt a X. kerben?

Figyelt kérdés

Nemrég költöztünk Pestre..és úgy néz ki sikerült a bab is:-)

Szóval dokit keresek..nem magánrendelésre hanem sima tb alapon lévő rendelést keresek..olyan dokival aki jó szakember,és nem utolsó sorban nem pénzéhes..akarok neki adni valamicskét esetleg de 10ezreket nem tudok....

Tudnátok segíteni??

esetleg személyes tapasztalat??

Köszönöm szépen!


2013. szept. 23. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bajcsy kórház 10. kerületi nőgyógyászati szakrendelőjébe menj, vannak női nőgyógyászok is, én 2 terhesség alatt a rendeléseken velük találkoztam: dr Kubicsek Tamás, dr Sulyok Csaba, dr Fábián István, dr Mosonyi Péter, dr Tóth Ágnes, dr Dán Pál, dr Varga-Horgosi Ágnes. Mindegyikükkel elégedett voltam (sztk-ba jártam terhesgondozásra), lelkiismeretesen megvizsgáltak, a kérdéseimre válaszoltak, ha gond volt a leleteimmel (vérvétel eredmény), akkor rögtön cselekedtek, szóval maximálisan meg voltam elégedve az sztk-s ellátással. Azután a szülések levezetésével is. Elsőnél dr Kubicsek Tamás volt az ügyeletes orvos, a másiknál egy külsős doktor.
2013. szept. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja igen, a bajcsyszul.hu oldalon találsz nagyon hasznos infókat.
2013. szept. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Bajcsys orvosokkal nem jársz rosszul, ahogy előttem is írták, keresgélj a honlapon.
2013. szept. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dr. Varga-Horgosi Ágnes, szintén a Bajcsyból! Nagyon ajánlom!
2013. szept. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!