Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mi a véleménye a Hatvani...

Kinek mi a véleménye a Hatvani kórházról? 19 hetes kismama vagyok eddig oda jártam ultrahangra, nem fogadtam még orvost szóval külön orvosom sincs. Ha most átszeretnék menni gyöngyösre akkor elég csak felkeresnem egy dokit vagy fogadnom kell?

Figyelt kérdés
2014. jan. 18. 18:18
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Én is hatvani vagyok. Az ünnepek alatt voltam kórházban ott 3 napot 8+5 hetesen. Amikor kijöttem felkerestem a védőnőt (első alkalom) a zárójelentésemmel, és csak ámult, hogy mennyire hiányos a leletem. Még gyógyszereket sem ajánlott az orvos a nővérke írt fel nekem papírra tanácsokat, hogy miket váltsak ki.(magzatvédő,vas,magnézium)

Azt mondta siralmas volt az ellátás ünnepek alatt ott. A nővérek viszont aranyosak!

Ha másik kórházba szeretnél járni akkor egy kérelmet kell írnod "Területen kívüli beteg ellás engedélyezése" címmel, és azt kell a másik kórházba vinned, hogy fogadjanak.

12hkm

2014. jan. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!