Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes kismama vagyok....

14 hetes kismama vagyok. Érdemes már most elmenni 4D ultrahangra? Vagy ti várnátok még vele?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 21. 16:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Várnék.
2013. ápr. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem sok értelme van, talán még a nemét sem tudják megmondani, meg a kis arca sem emberi még. Várj amíg babás lesz, sokkal jobb! Persze ha van rá pénzed elmehetsz most is, meg később is. Én leginkább arra voltam kíváncsi, hogy hogy néz ki a kis arca, meg hogy fiú, vagy lány!
2013. ápr. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit szeretnél én a nemét szerettem volna megtudni mielőbb mindegyik babámnak, a "babamozi" meg arcnak a megpróbált elmosódott lefényképezése nem vonzott.

Így én 16 hetesen mentem mindháromszor mert akkor már biztosra megmondható. Jó géppel jó szemmel előbb is de felénk nincs ilyen így biztosra mentem. meg is mondták mindhármat.

Sajnos én olyat keveset láttam ahol valóban szép és felismerhető arc fotó készült pl. vagy hogy még hasonlítson is a megszületett babára olyat meg főleg nem.

De van akinek a "baba" élmény hiányzik és így 4dn olyan valóságos és baba alakú már úgy könnyebben megfogható a dolog pl. apukának is hogy egy kis ember van odabent.

2013. ápr. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én pont 14 hetesen voltam, de csak a nemével lettünk gazdagabbak, elég érdekes "arca" volt még (:

26 hetesen voltunk legközelebb és gyönyörű volt az arca.

2013. ápr. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kb. a 22. hét után érdemes. Akkor már az arca is szépen látszik, meg sok más is...
2013. ápr. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én voltam igaz 15 hetesen, de ahogy írják min. a 20. hétig várnék. Szépen lehetett látni és a neme is kiderült (kuslány).


18hkm

2013. ápr. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

12 hetesen készült 4d kép:


[link]


Én nem bántam meg :) Ezen látszik teljes egészében még a Picurink :)

2013. ápr. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

16+4 hetesen voltam először, megmondtak a nemét, meg egy csomót moziztunk, majd 18 hetesen megint( muszájból, nem lattak gyomortelődést), majd 24+4-en, ott mar egesz babaforma volt,de nem látszott egyben:-)


Most ketteskevel 15-16 hetesen biztos elmegyünk( mar megvettem a kupont hozzá), meg lehet egyszer a vege felé, azt még nem tudom,mert most mashova jarok dokihoz, es itt szuper gep van, a réginél vacak volt....

Szerintem meg 1-2 hetet várj.:-)

2013. ápr. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én 16 hetesen voltam, sztem érdemes volt!:)

[link]

2013. ápr. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!