Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Vélemények érdekelnének,...

Julianna1982 kérdése:

Vélemények érdekelnének, pozitívak, és negatívak egyaránt, főként Dr. Polgár Zoltánról, illetve Dr. Szécsényi István nőgyógyászokról?

Figyelt kérdés

Mindketten a kőbányai egészségházban szakrendelnek (Bajcsiban vezetnek le szülést). Kőbányán lakom, párommal babát tervezünk, de a magánrendelést anyagilag nem tudjuk finanszírozni, ezért főként azok véleménye érdekelne, akik sztk alapon jártak hozzájuk.

Illetve tudtok-e rajtuk kívül bárki ajánlani a kőbányai egészségházból? Magáért a szülésért kifizetni egy adott összeget, az nem probléma, de az hogy minden alkalommal 10-12000 forintért magánba járjunk az nem fér bele.



2014. jan. 27. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Jajj...

En a polgar dokinal voltam...

Magan dokim volt...

Az elejetol a vegeig gombaval szenvedtem (tulerzekeny vagyok) sose vett le egy tenyesztest se semmit! 3 hetente canesten kombiztam! 90/60as vernyomassal kezdzem es 160as vernyomasnal csak meghuzta a vallat! 40+4 napnal be kene fektetni en 40+10 napnal meg kint setafikaltam 180as vernyomassal kegyetlen erzes! Zug a fejed meleg van bizsereg a szad es a gyerek boven ramehetett volna!

24 hetesen vereztem be vasarnap delutan, hivom ot mint maganbetege hogy ez van azt mondja hogyha mar igy elvetel en arra nem mennek be, menjen be a korhazba az ugyeletes ellatja! Hivjam ha a baba megis megmarad! Megmaradt a gyerekem de nem neki koszonhettem!

Nem ajanlom Ot semmikepp!

Nalunk mindenki gyozkodott, hogy jo doki a polgar maradjak csak nala! De az nem esett le, hogy a masodikat senkise nala szulte!!!

Behivott a korhazba ultrahangra es 4 orat vartam ra!!! Ebedelt, mutott (ez termeszetesen megertem!) de azt hogy havi 2szer kellett menjek atlagosan vagy 3 hetente es a zsebebe ttomtuk a penzt es a gyerekem eletevel jatszott azt nem! Akkor tul fiatal voltam ezeket felfogni, de most mondana barmi hasonlot mint amiket beszolt nagyon megpofoznam erte es lesz ami lesz belole! A muto asztalon nem volt jobb dolga mint a tetovalasomra (pillango) megjegyzeseket tenni...

Jajj es meg meselhetnek! Ha a csalad nem gyozkodott volna, hogy O csak egy foorvos 24 hetnel le is cserelem a p.ba!

A masikat nem ismerem... En mar egy tunder dokit valasztottam, aranyos kozvetlen! Tudja, hogy hol tartunk nem kell mindent ezerszer a szajaba ragni es O gondozza a terhessseget nem csak a penzt huzza a zsebunkbol

2014. jan. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

3 hetente azert kellett menni hozza mert eredmenyek vervetelek stb amikor csak duma van es a gyereket se mutatja meg is fizetos es ehhez ekkora gyoker...

Nalam kicsapta a biztit erosen! Rengeteg helyen olvashatsz hasonlo dolgokat! Hoxan stb...

Lehet regen jo doki volt de most mar csak a markat tartja es szarik a gyerekre es az anyara is! Keress forumokon! Biztos talalsz a masik dokirol is velemenyt! Remelem az nem az enyemhez hasonlo!

2014. jan. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és sajnálom, hogy ilyen rosszak voltak a tapasztalataid.
2014. jan. 27. 10:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Tul vagyunk rajta! :) de koszi!
2014. jan. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát én megcáfolom az előzőt, mindhárom babámat Polgár dokinál szültem, a harmadikat épp 4 hónapja :-) Tündéri, kedves, alapos és egyáltalán nem pénzéhes, persze kifizettem a vizsgálatokat a rendelőben, de most pl. a szülést csak jóval később tudtam "rendezni", már a 6 hetes kontroll után ... És egy pillanatig sem követelte a jussát.

Szécsényit sokan szeretik, de én meg róla hallottam mostanában nagyon negatív véleményeket.

Úgyhogy azt javaslom, ne itt érdeklődj, mert nem jutsz semmire!!

2014. jan. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!