Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Kecskeméten hogyan zajlik a...

Kecskeméten hogyan zajlik a terhesgondozás, ha nincs magánorvosom? Hova menjek vizsgálatra?

Figyelt kérdés
Izsáki úti korházba? Vagy a Piaristák terén is van nőgyógyászat? Hetényegyházán lakom, itt is van védőnő?

2014. jan. 28. 19:19
1 2
 1/19 HorváthNikoletta ***** válasza:
Izsáki úton van terhesgondozás,oda kell járni uh-ra ott vannak rendelések de a piaristák terén is van 1 nőgyógyász.Pataki István mehetsz hozzá is de vizsgálatokra biztos hogy az izsákira kell menned.
2014. jan. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Akkor kérek az izsákiba idöpontot a nögyógyászaton.
2014. jan. 30. 15:08
 3/19 HorváthNikoletta ***** válasza:
Megkérdezhetem mennyi idős vagy?
2014. jan. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
5 hetes várandos és 29 éves vagyok! Na ma kértem idöpontot febr. 7 pénteken megyek, bár az asszisztens késöbb akart adni.
2014. jan. 31. 07:58
 5/19 HorváthNikoletta ***** válasza:
Gratulálok neked én most szombatra nem várom remélem összejön 4.honapunk pozitív tesztet csináltál? Tuneteid vannak?
2014. jan. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Szia. Akkor nagyon szurkolok neked! Nekünk a 3. hónapban összejött, szerencsések vagyunk. Én 20 hétföre nem vártam, de mivel előző hónapban késett 3 napot, így csak 25 szombat reggel teszteltem erös pozit! Szoritok neked h sikerüljön.

A

2014. jan. 31. 12:49
 7/19 HorváthNikoletta ***** válasza:
Köszönöm remélem sikerül.Tüneteid vannak vagy még nem nagyon?
2014. jan. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 HorváthNikoletta ***** válasza:
Amugy én is hetényegyházán lakom.
2014. jan. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

A sűrű pisilés már a 4 héten, a nemvárt mensi napjai után jelentkezett. Ezen a héten már jött az émelygés , bár inkább nálam levegő beszorulás, majd büfizés van, ami felébredéstől ebédig tart. Evés után rosszabb kicsit. Ja és a hangulatom is hullámvasút, egyik nap vidám voltam, másik nap mindenen felidegesítettem magam. Szorítok neked! Mikor fogsz tesztelni?

A

2014. jan. 31. 18:09
 10/19 HorváthNikoletta ***** válasza:
szia ma kellene megjönnie nem tudom h ma teszteljek-e sűrű pisilés nekem is van.
2014. febr. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!