Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Van közületek olyan, aki 7....

Van közületek olyan, aki 7. kerületi lakos és a Péterfyben szült? Vélemények? Tapasztalatok? Kell keresni szülésznőt és fogadott orvost vagy nem szükséges? Első terhességemről van szó.

Figyelt kérdés
December 12-én csütörtökön maradt ki a menstruációm s előtte épp 1 nappal voltam rákszűrésen a Péterfyben. Dr.Anga Kis Balázs főorvos úr rendelt azon a napon.Említettem neki, hogy a férjemmel babát tervezünk.Mondta, hogy ha kimarad a menstruáció, akkor egy pozitív terhességi teszttel menjek vissza.Ki is maradt és december 18-án pozitívat teszteltem.Kértem időpontot és január 15-re kaptam.

2014. jan. 12. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

Én ott szültem a nagy fiamat, a kicsit már máshol fogom.


Olyan helyen, ahol támogatják a természetes, háborítatlan szülést.

Anga jó fej, de nem szülnék vele, inkább Zsiraival.


Szülésznők közül Rados Katát ajánlom nagyon!

2014. jan. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne,mert valòszínű én is ott fogok szülni jul-aug ban Asboth dr az orvosom.
2014. jan. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia,egyáltalán NEM ajánlom Dr Zsirait,mert nagyon bunkó,és lekezelő,és engem tulajdonképpen félrekezelt. Azóta sem jöttem rendbe.


Inkább Dr Kia,csakis ő ha ott fogsz szülni! De akkor jársz a legjobban ha nem fogadsz orvost,mert akkor nem kell százezreket fizetned azért,hogy végezzék a munkájukat. Sokkal jobban jársz,ha szülés után Te döntesz,hogy mennyit adsz nekik. Hidd el! :)

2014. márc. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a hozzászólásokat. Nincs fogadott dokim, így annál szülök aki épp ügyeletben lesz és tényleg annyit adok neki amennyit megérdemel a munkájáért.Ha bunkó lesz,nem kap egy büdös buznyákot sem és a következő gyermekemet már máshol fogom szülni :)
2014. ápr. 1. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!