Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » SOTE II-n, csinálnak még...

SOTE II-n, csinálnak még kombinált tesztet, mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
SOTE II-n van az orvosom, magánrendelésére járok a Deák térre. Ott csinálnak 12 hetes UH-ot, vagy csak a klinikán, és kombinált tesztet csinálnak a klinikán?

2014. febr. 15. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem sote II-ben volt a 12 hetes uh is, és a vért is ott vették le a kombinálthoz és bár azt mondták, hogy kb 10 nap mire lesz eredmény, de kedden levették a vért és csütörtökön már jött is az sms, hogy kész... amúgy 9000 Ft-ot kellett a vérvétel előtt csekken befizetni és a papírt oda kellett adni vérvétel előtt a laborosnak...
2014. febr. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor minden úgy van, mint régen. Azt még megkérdezhetem hogy ezt a tömő utcába csinálják? klinikán van egyáltalán valami a felújítás miatt?
2014. febr. 15. 17:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, a Tömő utcában van, eddig mindig oda kellett mennem, szerintem a felújítás miatt mindent ott csinálnak, úgy tudom, hogy augusztusban lesz kész és akkor költözik vissza
2014. febr. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor én már a klinikán fogok szülni :)))
2014. febr. 15. 19:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Én még pont a Tömő utcában :)
2014. febr. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!