Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Kismamák! Aki járt már Kecskem...

Kismamák! Aki járt már Kecskeméten a megyei kórházban legyen szíves írja meg a tapasztalatait! Milyen volt? A többi lennt:

Figyelt kérdés
Genetikai ultrahangra kell mennem,vidéki vagyok,nem jártam még ott. Valakitől azt hallottam regisztrálni kell,de hol? Valaki írja már le hogy zajlott ez nála,köszi.
2014. febr. 20. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is vidéki vagyok, engem is odaküldtek.

Mint kiderült, 2 kísérővel mentem, de csak 1-el lehet menni, vagyis 1-et engednek be a kórházba, az osztályra, illetve nálam az ultrahangra kísérő be sem jöhetett. Ami tök rossz érzés volt.

És amikor bementünk a kórházba, ott egyből le kellett jelentkezni, bemutatni a papírokat és úgy lehetett tovább menni arra a helyre, ahol az ultrahangot csinálták. De bármit nem tudsz, meg lehet kérdezni ott és útba igazítanak.

2014. febr. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2014. febr. 20. 10:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Genetikai UH-ra időpont kell!!! Telefonon lehet kérni, anélkül ne utazz feleslegesen. Az ultrahangosok nulla kedvességgel "megáldott" szakemberek, ne várj tőlük semmi emberi hangnemet vagy hogy pl. elmondják mit látnak. Sőt még te sem láthatod a saját tested és a saját babád a monitoron.
2014. febr. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!