Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Debreceniek! Tudnátok nekem...

Debreceniek! Tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés
Először vagyok kismama, most 9 hetes. Voltam kórházban, ahol megállapították a terhességet. Innen hogyan tovább? Lehet, ez nagyon ciki, de komolyan nem tudom. Azt tudom, hogy elvileg mindenkinek az SZTK-ba kell menni, meg azt is tudom, hogy ki a körzeti nőgyógyászom, de hogy most akkor hova kell elmenni/bejelentkezni, mire kell a nőgyógyász, a védőnő, meg mi van a terhesambullanciával, ki végzi a terhesgondozást, mikor mit kell itt az elején csinálni, nekem ez teljes kavar... Tudna valaki segíteni?

2014. márc. 31. 11:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Első körben keresd ki itt, hogy ki a körzeti védőnőd, ez adott: [link]


Második körben hívd fel, egyeztessetek időpontot, és ő minden beutalóval el fog látni, pontosan elmondja majd, hogy mikor hova kell menned. A terhesgondozás többnyire az OTI-ban folyik, de én mindig a Klinikán készítettem el az ultrahangokat, mert ott dolgozik a férjem, és az OTI-ban párszor csalódtam is. Ezt te magad döntöd majd el minden uh előtt megkérdezte a körzeti nőgyógyászom, hogy adjon-e beutalót a klinikára, vagy jó az ottani uh is, én mindig a Klinikát kértem. 12 hetesen lesz majd egy vérvétel, vizeletvizsgálat, és egy uh is. De onnantól, hogy megvan az illetékes védőnő, minden sínen lesz.


Sok boldogságot!

2014. márc. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
jaj nagyon szépen köszönöm a segítséget, nagyon jól jött :) legyen szép napod!
2014. márc. 31. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!