Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Kombinált tesztnek mi a...

Kombinált tesztnek mi a menete a SOTE II-n? Beutalóköteles?

Figyelt kérdés

Szeretném megkérdezni, hogyan zajlik a SOTE II-n egy kombinált tesztre való bejelentkezés. Ma vagyok 9+0 az orvosom ott dolgozik, de magánrendelésére járok máshová. Valószínűleg a 12. heti uh-ot oda kéri. És szeretnénk megcsináltatni a kombinált tesztet is. Ha lehet olcsóbban mint a a magánrendelésen csinálják.

Oda kapok beutalót vagy csak egyszerűen felhívom őket és adnak időpontot, vagy kell az orvostól papír? Csekket elég ha ott kérek vagy szerezzem be előbb?

Köszönöm a válszokat!


2014. ápr. 2. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk nem kell beutaló és bejelentkezni sem kell. Bár én kapram a dokitól az u,h. után mivel tudta hogy megcsinálratom. Ha nem lett volna az uh leletet kellett volna vinnem. Amikor le akartam vetetni bementem a vérellátóba, befizettem a hölgynek a pénzt, ő leültetett a másik helységben, szólt a vérvételesnek és már kész is voltam. Az 1 hét helyett 2 nap alatt megkaptam az eredményt e-mailen és egy percet nem kellett várakoznom mikor hívnak be. Ennyi előnye van a fizetős vérvételnek :) Nálunk egyébként 7500,- volt a vérvétel. A mi kórházunk a centrumlabhoz tartozik, az ott megadott telefonszámot felhívtam mielőtt menni akartam és ott elmondta a tudnivalókat a hölgy. Gondolom voltál már ott valamilyen vérvételen arról megtudhatod melyik laborhoz tartozik és ott utána tudsz érdeklődni.
2014. ápr. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sote2-n voltam. Az én dokim is ott van, 9 hetesen adott beutalót a 12 hetes UH-ra a tömő utcába és kértem csekket tőle, 9000 ft, befizettem mire mentem, és amikor megvolt az UH. rögtön utána felballagtam a vérvételre, bekopogtam, odaadtam a csekket, kérték az UH papírt, és 2 nap múlva eredmény jött sms-be egy kód, amivel megnézhettem az eredményem és ki is nyomtattam.
2014. ápr. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs csekked, adnak a laborba, elmész , befizeted és visszamész :)
2014. ápr. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem még, hogy a 12 hetes UH-ra neked kell időpontot kérni, akár 3 héttel előtte is, én is 9 hetesen kértem.
2014. ápr. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Kedden megyek a dokihoz kontrollra, és mindent megkérdezek Tőle részletesebben.

2014. ápr. 2. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!