Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Holnap jön hozzám a védönöm,...

Holnap jön hozzám a védönöm, legutobbi találkozásunkor megbeszéltük hogy elmegyek fogászatra és arra a vizsgálatra amit a 24-28. héten kell elvégeztetnem?

Figyelt kérdés
Sajnos meghalt a mamàm ès vidèken voltam,ma èrkeztem haza! Szoval nem fog ez miatt problèmàzni? Kedden töltöm a 24 hetet egyèbkènt,idöben vagyok nem?bocsi a hibàkèrt car a telom!

#Vèdönö
2014. ápr. 6. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen vizsgálat van a 24-28 hét között? Én terheléses vércukorról tudok a 20-25. hét között és a II. terhes laborról. Ebbe még beleférsz. A fogászat pedig csak ajánlott.
2014. ápr. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tartozol neki számadással, ha nem mentél hát nem mentél a te dolgod. A vizsgálatok (fogászat) a te egészségedet hivatott védeni, nem vagy köteles rá elmenni. A nőgyógyászati vizsgálatok te és babád egészségét védik, illetve 4 alkalommal kötelező részt venni rajtuk. Ha problémázik is akkor sem kell vele foglalkozni, bólógatsz szépen és elmondod miért maradtak ki a vizsgálatok és minél előbb pótolod majd.
2014. ápr. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A fogászat nem kötelező. Terheléses cukorra kell menni 24 hetesen illetve belgyógyra a 40 hét alatt.
2014. ápr. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat! Kaptam mèg az elsö alkalommal egy papirt amin le van irva melyik heten mely vizsgàlat szüksèges aszerint a 24-28.hè t között kell mennem tehàt mèg idöbe Vagyok:-)
2014. ápr. 6. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!