Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes kimama vagyokMar egy...

34 hetes kimama vagyokMar egy idelye erzem a pocak kemenyedest, es az utobbi idobe a derkam fajdogal es a medence csontom nagyon feszul. Legutobbi orvos latogatasom alkalmaval, kiderult hogy egy ujjnyira nyitva vagyok. Korai lenne meg szulni?

Figyelt kérdés
Szerintetek meddig huzhatom,?!?valaki hasonlo helyzetbe?!?Bocsi nemtudok ekezeteket irni..
2013. okt. 3. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek joslok. Gondolom javasolt a doki msgneziumot, azt meg 2 hetig szedni kene, mert igen, korai lenne meg, jo lenne a 36-37. hetig kihuzni. Mert ha most szuletne, vsz vegul akkor is egeszseges gyerek lenne belole, csak epp az elso kb 3 hetet egymastol elszakitva, a koraszulott osztalyon kene tolteni, amig megerosodik... Ez pedig egyikotoknek sem jo... De annyira ne gorcsolj erre ra, nem eszik olyan forron a kasat, nekem a 33. hettol durva joslozasom van, szinten ki vagyok nyilva (elso babaval), megis egyben vagyok meg. 36+3hkm
2013. okt. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen korai lenne még kibujnia a kicsinek de az, h joslo fajasok vannak normálisak az egy ujjnyi tágulás sem jelent feltétlen rosszat! En a 20dik héten gorcsoltem, vereztem, kitagultam 2ujjnyira! Bennt fogtak a kórházban 1hetre magnéziumot kaptam, mire elerkezett a kiiart datum a baba sehol! 10nappal túl hordtam és a végén még császáros is lettem mert nem tagultam és a végén a kicsi szivhangja esni kezdett! Ne aggódj, sok pihenés és biztos nem lesz semmi baj!
2013. okt. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kosznom szepen a valaszokat es a biztatast!Igen kaptam magneziumot napi 6 drb kell szednem,meg pihenni kell sokat..Minden jot kivanok en is minden kedves kimamanak,anyukanak!
2013. okt. 4. 01:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is 6-ot rendelt. Be se szedtem, csak 4-5-ot egy nap, ahogy epp ereztem. Pihenni se nagyon tudtam, mert a 32. heten nullarol kezdtem a keszulodest es rengeteg intezni-vasarolni-mosni-vasalni-szanalni-pakolni-takaritani valo volt. Az viszont teny, h jobban kezdtem a szervezetemre figyelni, ha ereztem, h sok, akkor megalltam, ledoltem, pihentem. A doki is ezt tanacsolta; 1-1,5h tevekenyseg, majd pihi stb...
2013. okt. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!