Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Kombinált tesztet sehol nem...

Kombinált tesztet sehol nem csinálnak 11 hetesen? Már két helyen mondtak nemet.

Figyelt kérdés
Szerintetek ha csak 5d ultrahangra megyek, az is biztos eredményt ad?Nayki redőt ott is néznek. Valaki volt így?(Azért nem tudok később menni mert már nem leszek Magyarországon.)

2014. ápr. 9. 10:27
 1/10 anonim ***** válasza:
4d-re ha elmész ott is kiderül, de nem véletlen a 12. héten kell menni, akkora alakul ki. 5d-re nem fogsz időpontot kapni egyhamar, annyira telítve vannak.
2014. ápr. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nem csinálják meg 11 hetesen, mert még annyira sem lesz pontos az eredmény.

Nyaki redőt ott is néznek, de a 12 hetesen nem csak ezt nézik, hanem sok minden mást is.

Halaszd el egy héttel az utazást.

2014. ápr. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
már van 5d-re időpontom természetesen magán helyre, ha egy kicsit is bizonytalan leszek uh után, akkor itt kint is megcsináltatom a 12.héten,csak itt sajnos kb 150 euro.és itt amúgy nincs is kombinált teszt, csak uh a 12.héten,ezért gondoltam, hogy nem akkora baj.
2014. ápr. 9. 10:45
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem magával az 5D-vel nézik a nyakiredőt, az csak szórakoztat lényegében (orvos a férjem, ők csak erre használják, mármint anya-apa nézelődik). Tehát ha elmész 5D-re, ott is 2D-ben mérnek nyakiredőt.


A vizsgálatot betöltött 12. hét előtt értelmetlen elvégezni. Halaszd el.

2014. ápr. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mikorra van időpontod az 5D-re, mert kombinált teszthez kell az NT is. Hány éves vagy? Most hány hetes vagy? Vagy van a családban aki betegen született? Ha 35 alatt vagy és az NT rendben lesz akkor nem is igazán érdemes megcsináltatni. Nekem 35 felett is csak ajánlották, de mivel voltam az elsővel is (akkor ingyenes volt nálunk) így most is megcsináltattam.
2014. ápr. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
32 vagyok.most kilenc hetes.nincs senki beteg a családban. Van már egy négy éves lányom. Vele csak uh volt.
2014. ápr. 10. 07:15
 7/10 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy 5dre aznap van idopontom amikor betoltom a 11 hetet.
2014. ápr. 10. 07:16
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez sehogy nem jó én a helyedben nem kockáztatnék. Betöltött 12. héten kell elvégezni a genetikai ultrahangot, nem véletlen találták ki. Mozizással megnyugtathatod te magad, de ami akkorra fejlődik ki azt nem fogják neked tudni előre megmondani.
2014. ápr. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 2 hete voltam kombinált teszten 11+2 naposan! A dokimnak már annyira tele volt a naptára,hogy csak így tudott időpontot adni,de azt mondta,hogy próbáljuk meg,mert már elég "nagy" a pici baba (5 cm volt)Mindent végig néztek,majd 1 órán keresztül UH-áztak.Rózsakert Medical Center a 2.ker Gábor Á.u-ban.Próbáld meg ott!

2014. ápr. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nekem is megcsinaltak a Rózsakertben, mert ugyanúgy mint neked már elég nagy volt.kiterjesztett első trimeszteri vizsgálat azaz kombinált teszt.nagyon klassz volt az orvos.
2014. ápr. 27. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!