Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az Istenhegyi géndiagnosztikán...

Az Istenhegyi géndiagnosztikán, ha a 12. heti kombinált tesztet szeretném vérből elvégezni, akkor UH-t is csinálnak?

Figyelt kérdés

Külön látok árat uh-ra (15 E) + kombinált tesztre (30 E).

Szeretnék UH-t is a teszttel együtt, így 45 ezer lenne? Vagy benne van a 30ban?

Köszönöm előre is, még nagyon kezdő vagyok a témában.


2013. okt. 1. 11:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Én úgy emlékszem, hogy a kombinált teszthez hozzátartozott egy uh is, nem kellett érte külön fizetni. A 30e ben benne volt a vérvétel és az uh is.
2013. okt. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! És hasi UH lesz vajon?
2013. okt. 1. 11:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen hasi lesz, igazából max 6. héten csinálnak hüvelyit, de amúgy hasit szoktak terhesség alatt. Bár hozzáteszem, hogy az én drága fiam pont a 12. hetes genetikai uh-n nem volt túl mutogatós hangulatban és akkor nekem 30 perc hasi uh-zás után csináltak egy 20 perces hüvelyit is mire a gyerek végre megmutatta amit kellett.
2013. okt. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3-as vagyok , még annyi, hogy a vizsgálat amúgy 10 perc lett volna ebből lett 1 órás vizsgálat mert semmit nem mutatott a fiam.
2013. okt. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

30 ezer és vérvétel + hasi ultrahang


Két hónapja voltam.

2013. okt. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló, mennyi idővel előtte kell bejelentkezni?
2013. okt. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A kombinált teszt az hasi uh + vérvétel.
2013. okt. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
kb. 3 héttel korábban kell bejelentkezni.. mert nekem 2 héttel korábban már nem volt hely! Valaki visszamondta és így beraktak a helyére.
2013. okt. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi 5 héttel korábban kértünk időpontot és már akkor sem volt túl sok válogatási lehetőségünk. Igaz, hogy mi egy konkrét orvoshoz szerettünk volna menni feltétlenül. Rendesek egyébként és bepréselnek valahova ha egy vizsgálat időhöz kötött, de ez esetben van 2 időpont amiből választhatsz és enni. De ha jóval korábban kéred az időpontot akkor tudtok olyat találni ami neked is jó.
2013. okt. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!